GBP Posiluje Po Kancléři Podzimu

To je každoroční událost, že mnozí důchodci, majitelé domů a podniky těšíme se, nebo strach, každý rok v UK a to je Kancléři Podzim Prohlášení, v němž se odhaluje jeho závazky výdajů pro nadcházející rok.

Letos viděl nečekané počet oznámení, a tato oznámení měla bezprostřední vliv na hodnotu Sterling s tím rostoucí hodnoty znovu většině ostatních měn.

Oznámení učinil zahrnuty ho odhalila více, než se čekalo £27bn zlepšení v oblasti veřejných financí spojeného KRÁLOVSTVÍ.

Nicméně, investoři, kteří kupují domy, aby jim byly hit s novou daň, která je nově zavedena 3% příplatek na stamp duty , který je nejen bude účtován na zakoupit a Nechat vlastnosti, ale také na všechny, kdo chtějí koupit druhý domov ve velké BRITÁNII.

Jedno velmi nečekané oznámení bylo, že ministr financí George Osbourne má nyní zcela opuštěný jeho navrhované £4.4 bn snížení daňových úlev, který měl miliony voličů se zbraní v ruce, jak každý z těchto voličů by viděli jejich dani příspěvek snížit o některé £1200 v průměru za rok.

Každý, kdo chce koupit dům v Londýně, bude dáno něco významného nohu jako on také představil něco, známý jako Londýn Pomoc na Nákup systému, který bude vidět nové kupci domů budou moci žádat o bezúročnou půjčku v hodnotě až 40% z ceny nově postavených domů v hlavním městě.

Na pomoc vývojářům zajistit finance potřebné pro nové domácí tvůrce programu, že velká BRITÁNIE tak zoufale potřebuje oznámil, že miliardy Liber bude k dispozici developerů v naději, že až 400.000 nové domy mohou být postaveny v celé velké BRITÁNII.

To je často důchodci v kterékoli zemi, kteří ten drsný konec, když to přijde k nim, byla dána odpovídající zvýšení hodnoty jejich Státní důchody. Nicméně, Kancléř oznámil, že on je zvýšit hodnotu Státního důchodového o £3.35 týden od příštího roku , která bude dát všechny ty důchodce žijící na státní důchod důchod v hodnotě £119.30 za týden.

Jak již bylo zmíněno tato zpráva vše dopadlo velmi dobře na peněžních trzích a pomohl GBP zvýšení hodnoty vůči většině ostatních měn.

Nejnovější články: