Průzkum Ukazuje Crypto Nadšenci Chtějí Plat V Bitcoinech

Bitcoin sám změnil globální kryptografických měny na trhu, když jeho hodnota sky-raketově v roce 2017 a šel tak vysoko, jak $20,000. Masivní špice v hodnotě vytvořil globální hlad po kryptoměna průmyslu a obrátil se Bitcoin do nejpopulárnější kryptoměna na světě.

Opozice se stalo v roce 2018 jako Bitcoin je hodnota výrazně klesla a nyní se obchoduje těsně nad $6,500. Nicméně, to nebyla otřesena víra crypto investoři z celého světa, kteří stále považují Bitcoin být bezpečná investice.

ChronoBank nedávno provedla průzkum, v němž 445 crypto přátelský jedinci byli dotazováni na jejich osobní preference. Průzkum ukázal, že 66 procent dotazovaných chtěl své zaměstnavatele, aby jim platit prostřednictvím kryptoměny a 72 procent z nich řekl, že když začnou hledat nové zaměstnání budou hledat pro zaměstnavatele, kteří měli možnost platit jim platy cryptocurrencies.

Průzkum ukázal, že 83 procent z nich by raději dostávat bonusy v cryptocurrencies, ale pouze 30 procent se domnívá, že jejich zaměstnavatelé by se žádné kroky v budoucnu přejít na digitální měny platby. Zatímco existuje řada populární kryptoměny na trhu, tam byly žádné druhé odhady, které kryptoměna, že přednost dostávají své platby.

Průzkum vzal zpětnou vazbu od crypto nadšenci v mnoha zemích, včetně Spojených Států, Ruska, Austrálie a dalších národů. Více než 90 procent dotázaných byli muži, 40% bylo ve věku mezi 25 a 34, a 75 procent z nich řekl, že jsou v současné době zaměstnán.

Více Než Nejisté Crypto Předpisy

Zatímco většina dotázaných přiznala, že jejich přednost dostávají své platy v cryptocurrencies, většina z nich si nebyli jisti, jestli by to bylo možné v jejich příslušných zemích jako nebyli moc jistý, více než aktuální crypto předpisy.

V prohlášení, Sergej Sergeinko, generální ŘEDITEL ChronoBank řekl

I když tam jsou probíhající změny v legislativě různých zemí v oblasti kryptoměna, diváci jsou stále ještě nejsou dostatečně informováni o inovacích. Téměř polovina respondentů nemá dostatek informací o tom, zda plat platby v cryptocurrencies v jejich zemích jsou povoleny

Na rozdíl od chtění mzdy v Bitcoinech, v průzkumu byli respondenti také otevřen pro přijímání plateb v Altcoin. ChronoBank což je HR spuštění poskytl zaměstnavatelům zajímavé údaje a to zbývá být viděn, které společnosti přijmout odvážný přístup k začít používat kryptoměny jako plat platby.

Nejnovější články: