Venezuela Nastaven Na Vytvořit Nový Kryptoměna Centrální Banky

Venezuela plánuje reformu své Ústavy a jedna z hlavních změn součástí bude vytvoření centrální banky pro cryptocurrencies. Toto oznámení bylo učiněno Hermann Escarrá, který je popsán jako vlivný člen Venezuelské Národní Shromáždění.

Escarrá říká, že zahrnutí kryptoměna centrální banky je nezbytnou součástí návrhu ústavy.

To bude mít všechny funkce centrální banky, dohlíží na všechny měny, měnové a finanční politiky. To bude také být plně začleněna.

Ostatní části ústavy bude zahrnovat dohled nad Venezuela je na bázi oleje kryptoměna, "Petro", stejně jako zřízení e-soud ústavní záruky, že bude stát nad Venezuelský Nejvyšší Soud.

Návrh ústavních změn bude předložen Shromáždění v září. Další změny v ústavě nebyly jasně nebo specifické pouze s Escarrá odhalení o kryptoměna centrální banka k dispozici pouze informace o plánovaných ústavních změnách.

Mnoho ve Venezuelské vlády viz kryptoměna jako způsob, jak z Venezuely finanční problémy, s jeho rostoucí míra inflace i přes zemi je obrovské množství ropy. Nicméně, zahájení Petrem začátku letošního roku nesplnil slib ze zvýšené ekonomické aktivity.

Venezuela Finanční Potíže I Nadále

Nicméně, mnozí jsou stále optimističtí, že kryptoměna průmysl bude měnit věci k lepšímu ve Venezuele. Prezident Maduro vsadil na Petra v poslední době objednání několika státních podniků začít přijímat. Navíc, zdá se, že tam jsou také plánuje prodávat jen vývoz ropy jako Petro-jen.

Vláda je nejvíce pozoruhodný pokus o zvýšení Petra bylo, když nabídli Indie 30 procent slevu na jejich nákup oleji – tak dlouho, dokud platí pouze v Petra. Indie odmítla.

Hlavním důvodem pro použití Petro, je, že mnoho Venezuelské úředníků vidí to jako způsob, jak obejít mezinárodní sankce, které byly umístěny na zemi. Mohlo by to být také potenciální způsob, jak pro zahraniční investory pro vstup do země bez jakýchkoliv bariér.

Nicméně, úsilí k používání Petra byl ochromen Prezident Trump zakazující americkým občanům z používání kryptoměna. To také bolí, že Brookings Institute, respektovaný think-tank, popisuje Petra jako podkopávání legitimity jiných cryptocurrencies.

Plán nové ústavy je umožnit větší zahraniční investice do země ropného sektoru. Tento krok se očekává, že pomůže zpomalit bující inflace, která zaznamenala šálek kávy, který stál 2,300 bolivars před rokem raketově stoupat do teď stál dva miliony bolivars.

Nejnovější články: