Analytici na Vědomí, Zrychlení V Číně je Forex A Odliv Juanů

Číny odliv kapitálu roste rychlým tempem s vládou zvýšení množství devizových prodávány podle investiční firmy Goldman Sachs. Yuan je řekl, aby byl směrem k jeho vůbec nejvyšší pokles za 20 let.

Goldman ekonomové poukázal na to, že Čínské orgány prodali cizí měna netto hodnotě 69,2 miliardy dolarů v listopadu ve srovnání s průměrem 50 miliard dolarů prodal za měsíc, od června tohoto roku. Upozornily, že centrální banka je juanů pozice je na nejnižší úrovni od ledna a odliv probíhá již posledních 14 měsíců. Tato situace se očekává i nadále.

V prohlášení Banny Lam, vedoucí výzkumu v ČEB International Investment Ltd řekl,

Odliv kapitálu a yuan odpisů bude pokračovat nebo se dokonce zhorší na konci tohoto roku a první čtvrtletí roku 2017, protože investoři jsou stále obavy o silnější dolar a Čínské ekonomické podmínky. Yuan dosáhne 7 velmi brzy. Tvůrci politik budou držet přísnou kontrolu kapitálu v krátkodobém horizontu, ale bude pokračovat v internacionalizaci měny v dlouhodobém horizontu

Yuan platby provedené v listopadu byly na ekvivalent ve výši 33,6 mld., zatímco v říjnu to bylo jen 29 miliard dolarů podle údajů ze Státní Správy deviz. Čínská centrální banka, Čínská lidová Banka (PbOC) se zvýšila jeho denní kterým se stanoví limity, které drží měnových pohybů na 2 procenta na obou stranách. Podle Ken Cheung, Hong Kong-založený Asie měnový stratég v Mizuhothe PBOC podniká kroky k zpomalit tempo offshore juanů odpisy jako tržní sentiment je stále slabá a odliv kapitálu i nadále.

Na jüanů minulý měsíc klesl o 1,7 procenta vůči AMERICKÉMU dolaru, zavírání na 6.8894. Podle Goldman cizí měně ve výši 1,1 bilionu dolarů má opustilo zemi od srpna 2015, kdy byl juan devalvovaný. Obchodní firmy Oanda Asie a Tichomoří senior obchodník Stephen Innes řekl, že rostoucí úrokové sazby ve Spojených Státech byla vytvářet problémy pro PBOC, protože to dělá Usa investice atraktivnější, urychlení odliv kapitálu z Číny.

Centrální banky po celém světě mají přístřešek dluh vlády USA v hodnotě US$403 miliard eur v období dvanácti měsíců, které končí v říjnu podle U. S. Department of Treasury. Innes očekává, že prodat tím, že čínská lidová banka, aby i nadále jako USD pokračuje v posilování vůči jüanu. Analytici nicméně nečekejte, že masivní snížení čínská lidová banka má AMERICKÉ hospodářství za sekání rezervy pod úrovní bezpečnosti by mohla vyústit v krizi. Podle analytiků z JP Morgan, Čína drží USA 3 biliony dolarů v devizových rezerv, které bylo nezbytné pro udržení důvěry.

Nejnovější články: