Velká BRITÁNIE A spojené státy se Dohodly Obchodování s Deriváty Podmínek Po Brexit

USA a velké BRITÁNII učinil společné prohlášení, že obě země by bylo zajištěno, že obchodování s deriváty mezi dvěma zůstane stejná i přes změny, které Brexit může přinést. To by mohlo potenciálně chránit BRITÁNII je bankovní sektor, jak to stojí ztratit hodně podnikání se dostane z Evropské Unie.

Obchodování s deriváty je zaměřena na řízení rizik na větší trh, se smlouvami se zaměřením na změnu úrokových sazeb centrálních bank a kolísání cen komodit. Problém je, že mnoho bank ve spojeném KRÁLOVSTVÍ, které usnadňují tyto obchody fungují podle pravidel EU. Nicméně, s Brexit na obzoru, hrozba ztráty hodně podnikání je docela možné, jako ve velké BRITÁNII listy k obchodování bloku.

Ujistit obchodníky, USA Commodity Futures Trading Commission (CFTC), Bank of England a britské Financial Conduct Authority (FCA), oznámila, že firmy, které působí v obou USA a velké BRITÁNII bude i nadále pokračovat v dodržování požadavků pro provoz v obou zemích.

Bloomberg Trhů a Financí

USA a velké BRITÁNII obchodníci budou potřebovat toto ujištění od Londýna a New Yorku jsou oba ve středu masivní světě trhu s deriváty. Obě země ovládat zhruba 80 procent z bilionu dolaru podnikání. Na globální trh s deriváty generuje $594 bilionů dolarů v příjmech každý rok. V současné době, jedna třetina roční derivátových smluv obchodovaných v BRITÁNII pocházejí z USA.

Reakce na Brusel

Toto oznámení bylo učiněno v reakci na skutečnost, že Brusel je již podniká kroky, aby zajistily, že clearinghouses mimo EU – což jsou hlavní motory obchodování s deriváty bude muset dodržovat pravidla EU. Je to proto, že hodně z EU pro obchodování s deriváty projít přes Londýn clearinghouses. V BRITÁNII se očekává, že opustit EU do 29. Března. Tento tlak Bruselu je vidět finanční analytici jako strategický tah, jak získat větší kus trhu a převést obchodování do jiných EU banking center, jako je Frankfurt nebo Paříž.

S novou dohodou mezi USA a velká BRITÁNIE, Londýn mohou cítit v bezpečí v jeho postavení jako finanční centrum, a to navzdory přicházející Brexit.

V prohlášení, Christopher Giancarlo, předsedou CFTC řekl

Londýn je a zůstane klíčovým globálním centrem pro globální obchodování s deriváty a zúčtování na dlouhou dobu přijít. Převážná část transakcí probíhá přes Atlantik. Dnes je prohlášení o kontinuitu, že cross-Atlantik obchod.

Nejnovější články: