Londýn Blok Exchange Nastavit, Aby Šel Do Likvidace

Přesto, že zvěsti byly v oběhu více než rok, pokud jde o špatné finanční zdraví Londýně Blok Exchange (LBX), analytici neměli brát tyto fámy vážně jako společnost stále vypadal být silný.

Společnost šel a změnil svůj název na Dračí Platby Ltd. ukázat, že je stále schopen být konkurenceschopný na současném trhu.

Nicméně, zdálo se, že tam bylo zrnko pravdy v těchto pověstí. LBX formálně minulý týden oznámil, že to by byla zlikvidována po likvidaci byla podána proti společnosti, jen to 31.ledna.

Vázání Volné Konce

To není normální vypnutí. Příkaz k likvidaci, je podána, když společnost je nucena zlikvidovat, protože je v platební neschopnosti. Hlavní tělo likvidace oznámení je vidět na LBX hlavní stránky, s prohlášením, že Paul Cooper a Paul Appleton David Rubin & Partners měl práci je Společné pro Likvidátory společnosti. To byl vyslán na 4. února.

Oznámení jasně najevo, že to byla práce Společná Likvidátorů a jejich tým vyřešit všechny volné konce z likvidace. Vzhledem k tomu, že tam byl ještě měl být finanční prostředky do výměny, je to většinou na splacení dlužných částek. Tým slibuje, že aktualizace na to, co mají v plánu udělat co nejdříve.

Příznaky Potíží

Vypnutí končí sága o společnost, která pouze otevřela své dveře zpět v roce 2017. Před jeho otevřením, LBX zvedl kolem 2 milionů liber od investorů. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit předplacené karty, která by umožnila lidem platit za své nákupy s cryptocurrencies. Ale to se změnilo v roce 2018, kdy společnost přeorientovat na slušivý mobilní exchange pro obyvatele spojeného KRÁLOVSTVÍ.

První známky potíží pro společnost byla v lednu roku 2019. Dva společnost je tři režiséři rozhodli kauci a opustil společnost v rukou jediného ředitele. Pověsti byly již šíří o stavu společnosti. To nepomohlo, že advokátní kancelář Squire Patton Boggs podal návrh vinutí-up proti výměně v Březnu roku 2019. To bylo za £9,900 jako poplatky za služby, které firma říká, LBX nevěnoval.

To byl také stejný měsíc, že Peter McCormack, populární podcast hostitele, řekl, že společnost je v úpadku a že zaměstnanci nebyla vyplacena od prosince 2018. Tam také byli zprávy, že uživatelé exchange měl těžký čas dostat zpět svůj majetek.

Nejnovější články: