Silné údaje o zaměstnanosti změní Libra býčí

Měli jsme počasí rally v GBP pár, na základě důkladného zaměstnanosti a údaje PMI z Německa. Předpokládané holubičí postoj Bank of England byl také důvod, proč jsem čekala, že Libra oslabí.

Jak se očekávalo, EUR/GBP dvojice se zvýšil na 0.9120 úrovně v jednom týdnu poté, co byla zpráva zveřejněna a která vyústila v zisk v Forex a binární obchodování účty. Očekáváme zvrat v EUR/GBP dvojice z důvodů uvedených níže.

Podle Eurostat, průmyslové produkce v Eurozóně plochy poklesly o 0,6% m-o-m v červnu, ve srovnání s 1,2% růstu v předchozím měsíci.

Údaje byly horší, než 0,4% pokles očekávali analytici. Většina z nedávné Euro, dolar rally byla vzhledem k očekávání zužující nákupy dluhopisů v blízké budoucnosti. Toto shromáždění má vždy limitu. Zatímco Evropské statistiky agentura představila špatné ekonomické údaje, UK Národní statistický Úřad oznámil optimistické Průměrný Zisk Indexu a údaje o nezaměstnanosti.

BuzzyNews UK

Průměrné týdenní výdělky vzrostly o 2,1% y-o-y ve čtvrtletí, které skončilo v červnu, se z 1,9% hlášeny v předchozím čtvrtletí a výše 1,8% růstu očekávali analytici. Žadatel Počítat Změnit zpráva ukázala, že počet žadatelů o podporu v nezaměstnanosti klesl o 4,200 v červnu. Naopak, analytici očekávali nárůst o 3,200. V Květnu se počet žadatelů o podporu v nezaměstnanosti se zvýšil o 3,500.

V poslední době, Morgan Stanley a HSBC vydala zprávu, která říká, že Libra by obchod na paritu s Eurem. Nicméně, měnových stratégů v Capital Economics tvrdí, že je zanedbatelná šance pro Libru ponořit dále vůči Euru. Libra klesla již o cca 7,5% vůči Euru, od Května. Podle poslední prognózy Konsensu, britská ekonomika je na nejlepší cestě, aby růst na 1,5% v roce 2017. Čtvrtletní růst jen 0,2% je dost, v druhé polovině roku 2017 k dosažení takového růstu. Nicméně, Capital Economics předpokládá růst o 0,5% v Q3 a Q4. Takže, v podstatě, šance na býčí zvrat v Útulku jsou vyšší, za současných okolností.

EUR/GBP dvojice čelí odporu v blízkosti 0.9130, po získání téměř 300 pipů v posledních dvou týdnech. Kromě toho, indikátor MACD učinil negativní divergence s cenou, jak je uvedeno níže. Tedy, technicky vzato, sestupný trend se očekává, že v měnovém páru.

EUR/GBP Páru: 18. srpna 2017

Krátké pozice v EUR/GBP pár je, co preferujeme v tomto bodě v čase. Ideální vstupní a výstupní úrovně by 0.9120 a 0.8940. Příkaz stop loss, bude jistě umístěn pod 0.9220.

Současně plánujeme investovat v nízké nebo nižší možnost generovat maximální výnosy z analýzy. Možnost datum vypršení platnosti kolem 26. srpna a stávka sazba 0.9120 je výhodné pro obchod.

Nejnovější články: