Euro klesá na Brexit obavy

Minulý pátek, řadu pozitivních ekonomických dat pohonem Eura proti většině měn, včetně Mexické Peso. Kromě toho, že slabost amerického dolaru, který sdílí inverzní korelace s Eurem, nepřímo přispěl k pevnosti druhé.

Na EURMXN měnový pár, který se dotkl minima 20.5718 dříve minulý týden, vrácena na poslední den v týdnu uzavřel na 20.9550. Nicméně, Euro se očekává, že ztratí svou sílu brzy pro řadu důvodů.

Za prvé, na trhu je docela obavy o výsledek Brexit referendum.

Investoři budou i nadále zůstat pryč od Eura jako den referenda přijde blíž. To znamená, že Euro nebude dále posílit proti jakékoli z měn, dokud pozitivní zprávy přichází z referenda.

Další News Network

Za druhé, Mexická ekonomika je méně závislá na Evropě. Ekonomika je spojena moc k vývoji v USA. Téměř 80% mexického vývozu šel do amerických přístavů. Jinak řečeno, vývoz do USA podílí 32% na HDP země. Mexiko je nyní jedenáctá největší ekonomika a jeden z nejvíce úspěšně industrializovaných zemích.

Závislost země na ropě klesla výrazně. Mexické ekonomiky vzrostl na 2,5% v roce 2015 a očekává se, že zaregistrovat růst v rozmezí 2,2% až 3,2% v roce 2016.

Pro 11 čtvrtletí v řadě, v zemi hlášeno ekonomický růst. Slabost v Mexické Peso je většinou v souvislosti s volbami související problémy v USA. Míra nezaměstnanosti je na 3.7%, což je docela zvládnutelné. Především je to domácí trh, který je řidič z Mexika růst. Tedy, v zásadě, Mexické Peso se očekává, že k posílení tohoto roku.

Na EURMXN měnový pár je u odporu, jak je znázorněno červenou přerušovanou čarou v grafu níže. Na indikátoru stochastic klesá po nárazu do překoupené scénář. To znamená, že EURMXN páru lze očekávat, že pokles v blízké budoucnosti. Takže, měna obchodník by měl vzít krátké pozice na stávající úrovni s příkazem stop loss nad 21.25. Doporučené úrovni pro zisk rezervaci je 19.90.

EUR/MXN Páru: 13. června 2016

S ohledem na scénář, možnost obchodník by měl prozkoumat možnost zadání one touch opce obchodovat. Cílovou úroveň o 20 ve prospěch obchodníka. Podobně, pro zvýšení šance na dosažení zisku z obchodu, datum první týden v červenci by měl být vybrán jako období platnosti.

Nejnovější články: