Loonie změní vzestupnou jako ropa konsoliduje kolem $50

Téměř týden před vyhlášením Brexit výsledky referenda, CAD/JPY hit 4-leté minimum 76.12. Nicméně, to se zotavil okrajově od té doby.

Není potřeba rozsáhlý výzkum, aby pochopili, že akce nervózní investoři se spustil prudký pád. Investory, s cílem chránit jejich bohatství, žaludek svých investic se zaměřením na bezpečné útočiště aktiv, jako jsou zlato a Japonský jen.

Nicméně, existuje spousta důvodů, proč se domnívají, že Kanadský dolar by brzy posílit vůči Japonskému Jenu.

Kmen způsobil v celosvětovém finančním systému, protože neočekávaný výsledek Brexit referendum donutila Centrální banky několik důležitých zemí, aby jejich odložení zvýšení sazeb nebo měnové zpřísnění plány. Ve skutečnosti, mnoho Centrálních bank, včetně Japonska, Anglie a Austrálie už otevřeně mluví o další zmírnění opatření. Oznámení, nicméně, pohonem na cenu komodit, včetně zlata a stříbra (překročil 21 dolarů za unci poprvé za dva roky).

Ekonomika a Akciový

Tak, Kanadě, což je komodita (ropa), založené ekonomiky, se ocitá ve výhodné situaci.

Surové ropy, která se stále drží kolem 50 dolarů za barel, zvýšil naději, že hospodářské oživení v Kanadě. Ve skutečnosti, nedávno vydala údaje o Komoditní Futures Trading Commission ukazují, že hedgeové fondy zvýšily své dlouhé pozice v Kanadském dolaru 7,949 smluv. Jenu, na druhé straně se zvýšil především v důsledku Brexit související obavy. Jako obavy ustupují, můžeme očekávat, že Jenu oslabil vůči hlavním měnám včetně Kanadského dolaru. Proto, s ohledem na tyto skutečnosti, můžeme očekávat, že Kanadský dolar posilovat vůči Jenu v blízké budoucnosti.

CAD/JPY páru se odrazil od firmy support na 76. Další významný odpor existuje na 82. Stochastický indikátor odráží přeprodané situaci. Měnový pár má také našel podporu na spodní pásmo sestupného kanálu. Můžeme tedy očekávat, že krátkodobý trend v CAD/JPY páru.

CAD/JPY Páru: 7. července 2016

Těžit z pravděpodobné up trend, měna obchodník by měl trvat dlouhou pozici. Příkaz stop loss může být umístěn na asi 74 chránit z obrovské ztráty. Dlouhé pozice může být zředěn v blízkosti 82. Pokladna náš rozsáhlý seznam Canadian Forex Makléři, odborně přezkoumány pro vás.

Binární obchodník by měl podívat na možnosti obchodování one touch opce smlouvy. Smlouva je cílová cena by neměla přesáhnout 80 zlepšit šance na úspěch v obchodu. Smlouva platnosti v prvním srpnovém týdnu by se doplnit navrhované nastavení obchodu.

Nejnovější články: