Libra Května je smířlivý projev v britském Parlamentu

Na začátku tohoto roku, mnozí analytici a spekulanti sázeli na Euro obchodu v paritě s americkým dolarem. Nicméně, Euro se vzpíral takové očekávání a shromáždil proti Platidla a další hlavní měny. Marginální zvýšení inflační tlak a lepší hospodářský výhled pomáhal Euro, aby sjednotit a povstat proti jeho soupeři.

V průběhu minulého týdne, Euro byl schopen získat půdu proti Útulku, který měl také získal výrazně proti ostatním hlavním měnám, od začátku tohoto roku. Nicméně, z důvodů uvedených níže, očekáváme, že EUR/GBP pár klesat tento týden ze současné úrovně 0.8580.

Jak se očekávalo, ve velké BRITÁNII je Premiér Theresa May podepsali dopis oficiálně spoušť Článku 50, a začít Brexit proces. Dopis byl předán Donald Tusk, Předseda Evropské Rady, podle Britské Velvyslankyně Tim Barrow. Při řešení Parlament spojeného KRÁLOVSTVÍ, Květen byl plný chvály pro hodnostáři v Evropě. Tusk odpověděl Může smířlivý tón s podobným uklidňující zprávu.

RT UK

Evropská Rada také uvedla, že bude pokračovat v jednání v konstruktivním způsobem, a zajistit, že velká BRITÁNIE nadále zůstane jako blízký partner z EU. Jonathan Loynes v Capital Economics se domnívá, že první reakce z obou stran, jako pozitivní a kooperativní. Ve skutečnosti, vzhledem k politické nejistotě v Evropě způsobené vzestupem anti-EU vůdce Marine Le Pen a selhání Trump zrušit Obamacare v USA, scénář změnil příznivé pro Libru.

Marvin Barth, měnový stratég z Barclays, je také toho názoru, že aktivace Článku 50 by vést k oživení v Libru jako většina očekávaný sestupný trend již dokončena.

Ve velké BRITÁNII je míra inflace z 2,3% v únoru je nad Bank of England's cílovou úrovní. S cílem omezit inflaci, zvýšení sazeb může být provedeno. Nicméně analytici tvrdí, že by to odradit výdaje a oslabení hospodářského oživení. To znamená, ekonomové se domnívají, že BoE by se použít slovní intervence k udržení Libra silnější.

Podle Credit Agricole, Libra vede seznam podhodnocených měn na základě svých in-house model ocenění. Model využívá pět kritérií pro posouzení, a sice, FX Provádět, data překvapení, výnos hybnost, risk-on/risk - off, a umístění. Euro trvá jen čtvrtou pozici v žebříčku nejlepší sázky pro dlouhé pozice. Tedy, v podstatě sestupný trend na EUR/GBP páru lze očekávat.

EUR/GBP pár začal klesat poté, co čelí tuhý odpor na 0.8720. Pár se pohybuje v sestupném kanálu tím, že nižší maxima. Prudký pokles vidět v náhodné čtení potvrzuje ztrátu dynamiky měnového páru. Můžeme tedy očekávat, že EUR/GBP dvojice k dosažení další významné podpory z 0.8480.

EUR/GBP Pár: 31. Března 2017

Krátké pozice v EUR/GBP mohou být vytvořeny na měnovém trhu blízkosti 0.8580. Velké ztráty se lze vyhnout tím, že umístí stop loss nad 0.8720. Zisk lze objednat u 0.8480.

Binární obchodník by měl vypadat pro opce, které vyprší za týden. Možnost lze zakoupit jako dlouho, jak cross obchody poblíž 0.8580.

Nejnovější články: