Binance Cíle EU A UK S fiat-crypto exchange

Binance právě spustila nový fiat-crypto exchange, která se zaměřuje na EU a UK trh. Svět je největší cryptocurrency exchange se rozhodl umístit své servery na ostrově Jersey, což je Britská samosprávné závislost. Obchodníci budou moci použít směnný obchod bitcoin a Ethereum s Eurech a Britských librách.

Zákazníci mohou začít obchodovat na burze, jakmile ověřit jejich účty. To je v souladu s exchange je poznej Svého Zákazníka (KYC) proces. Některé páry jsou k dispozici ETH/GBP, BTC/GBP, ETH/EUR a BTC/EUR.

Proč Jersey Byla Skvělá Volba

Binance vybral Dres, který se nachází v blízkosti pobřeží Normandie, Francie pro její nové umístění, protože z několika důvodů. Malý ostrov má velký digitální infrastruktury a je podporován silnou odvětví finančních služeb. Má také ideální regulační systém, který podporuje crypto výměny. Když Binance Jersey je technicky nezávislá na hlavní Binance.com stránky, používá stejné technologie.

Binance pracoval s ostrovem hospodářského rozvoje agentura Digitální Jersey, ujistěte se, že výměna je set-up správně, a zároveň zajistit, 40 nových pracovních míst na ostrově. Jejich spolupráce začala již v červnu roku 2018. Obě společnosti pracují společně na pomoc vlak místní pracovní síly a rozvíjet blockchain průmyslu na ostrově.

V prohlášení, Changpeng Zhao, generální ŘEDITEL řekl, Binance

S jeho místní ekonomiky založené na hlavní měny (GBP), a jeho těsné blízkosti velké BRITÁNII a Západní Evropě, jsme přesvědčeni, že spolupráce s Jersey bude přínosem nejen pro místní hospodářství, ale také tvoří silný provozní základ pro naši expanzi do zbytku Evropy.

Tato expanze do Jersey je také v kombinaci s Binance je zvýšená token nabídky. Místo toho jen bitcoin a Ethereum, Binance je také nyní nabízí Zvlnění a stablecoin USD mince. Zvlnění je nabízen ve dvou obchodních párů, zatímco USD mince je nabízena v sedmi obchodních párů, které zahrnují Binance Mince, Bitcoin, Postroje, Stellar, EOS, Ethereum, a Zvlnění.

Obavy O Brexit

Binance expanzi na Evropský trh ve stopách jiných burzách, jako jsou hledat větší trh. Přesun do Jersey je také krok, aby se zabránilo nepořádek, že Brexit je pravděpodobné, že představují. Coinbase otevřela své pobočky v Dublinu, údajně jako součást pohotovostních plánů, když velká BRITÁNIE opustí EU.

S Brexit na obzoru, mohou lidé očekávat, že další výměny a jiných finančních služeb, aby je následovaly, a zajistit, že jsou izolované od fallout britského odchodu z EU, společný trh.

Nejnovější články: