JPMorgan Rozšiřuje Blockchain Platby Síť

JPMorgan nedávno oznámila, že plánuje rozšířit své využití jeho Mezibankovní Informační Sítě (VV). Jako bankovní průmysl je vedoucí blockchain technologie, VV byla určena na pomoc sdílet informace na otevřené knize.

V roce 2018, 75 největších světových bank se připojil VV a teď JP Morgan plánuje použít k pomoci zlepšit své platební procesy a podporovat její další rozvoj.

VV už je pomáhat platebních procesů pro řadu předních bank.

Jedním z hlavních zpoždění mezibankovních plateb je dodržování otázky a VV pomáhá jim vyřešit rychle. JP Morgan rozpozná toto jako velké zlepšení a bude i nadále zaměřovat na zlepšení jeho blockchain tech jako banka ví, že digitální poskytovatelů platebních služeb, jako Revolut a Zvlnění dělají věci více konkurenční, pokud jde o přeshraniční platby.

Blockchain Rozvoj Důležité

I když většina z bankovního sektoru má šlapal zpět z propadu do blockchain tech, JPMorgan zdá se být jisti, ve VV je rozvoj. Banka je vedoucí globální zúčtování, John Hunter, říká, že banky plánů rozvoje pokračují solidním tempem.

Původní 75 banky VV se nyní rozrostla na 220 bank. Banky si uvědomili význam rychle řešení chyb během platby pro své zákazníky, a to je to, co VV jim pomáhá. Hunter poukázal na to, že počáteční rozvoj za VV byl pro sankce screening ale JPMorgan se přesunul na rozvoj funkce v okamžiku vypořádání.

Jeden z JPMorgan úspěchů byl vývoj způsobu ověření platby v reálném čase. Zlepšení zajištěno, že platba bude na platný účet, který vzal šanci, že by platba byla zamítnuta později, protože transakce chyba.

V prohlášení, řekl Lovec

Banky přímé zpracování sazby jsou v polovině 80. let do poloviny 90. let. To je ten rozdíl — 5 až 20 procent z plateb, které musí být posouzeny u operace, kde se snažíme zmírnit některé bolesti.

Real-time ověření není plně žít, jako nyní. JPMorgan si myslí, že to bude k dispozici ve třetím čtvrtletí tohoto roku pro domácí a mezinárodní platby. To bude mít větší význam pro mezinárodní platby, kde mnoho chyb se může často stát.

Sandbox Prostředí

Další využití z VV, že JPMorgan chce zdůraznit, je jeho použití jako pískoviště. Uvnitř pískoviště, fintech společnosti mohou používat to jako způsob, jak otestovat své aplikace. JPMorgan očekává, že ke spuštění této funkce ve třetím čtvrtletí, s vývojáři dostat všechny funkce, které potřebují pro správné testování a vývoj.

Nejnovější články: