Deutsche bank dosáhla dohody s DOJ na hypotéku případě

Byly tam dva velké skandály, které otřásly bankovnictví a finance průmyslu v posledním desetiletí. Jsou úrokové sazby, takeláže a prodej vysoce rizikových hypotečních cenných papírů k nepodezřelý investorů.

Bohužel, předseda pachatel v obou skandály, byla Deutsche Bank AG (NYSE:DB). Banka má také pochybné rozlišení podporovat komplexní deriváty, aby svět je nejstarší banka Monte dei Paschi, která je nyní zachraňovat italská vláda za cenu ve výši 6,6 miliardy.

Německé věřitele, zapleteni do skandálů, viděl její tržní kapitalizace snižovaly na minimum o $22.70 miliard na začátku tohoto roku.

Domníváme se však, že Deutsche bank akcie, které uzavřel na $18.43 v úterý, je na cestě k zotavení z důvodů uvedených níže.

USA TODAY

V posledním prosincovém týdnu, Deutsche bank oznámila, že souhlasila, že zaplatí $7,2 miliardy, tvrdí AMERICKÉ Ministerstvo Spravedlnosti (DOJ), k urovnání obvinění souvisejících s neetickým prodejem hypotečních cenných papírů. Z 20 miliard dolarů získaných z bankovnictví a obchodní činnost od roku 1995, celková výše vrácené Deutsche bank, regulátorů, včetně tohoto trestu, je 15 miliard dolarů.

Wells Fargo je Předseda Paul Achleitner uvedl, že banka by striktně dodržovat regulační rámec a operace by být zjednodušena. Je třeba poznamenat, že banka i nadále zůstat významným hráčem v dluhopisů a obchodování na trhu Forex. Tudíž, na základě Achleitner připomínky, investoři věří, že to nejhorší je za námi pro banky a kombinace bankovnictví-přátelský amerického Prezidenta a nové opatrný CEO Tim Sloan by zajistila lepší výkon v budoucnu.

Minulý měsíc, na konci zasedání měnové politiky, tak americký Fed uvedl svůj záměr, aby zvýšení úrokových sazeb o čtvrtinu bazických bodů, třikrát v letošním roce. Takový scénář by přidat několik milionů na horním řádku Deutsche bank.

Odráží optimismus ohledně budoucí výkonnosti, Achleitner vyloučil možnost spojení s jinými Evropské banky. Po vyrovnání s americkým ministerstvem Spravedlnosti, analytici investiční výzkumná firma Zimní vylepšila akcie na "silné-buy" rating, s cílovou cenou $22.80. Tedy, s ohledem na pozitivní vývoj, očekáváme, že akciový zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje krátkodobou podporu pro akcie v 18.0. Indikátor MACD roste z medvědí zóně. To ukazuje, že hybnost je budování a cena akcií se může brzy vidět, zhodnocení.

Deutsche Bank Skladem Cena: 4. ledna 2017

Takže, ideální derivát obchoduje binární možnosti obchodník by vysoké nebo vyšší kontrakt, který je platný na týden od data nákupu. Obchodník může koupit smlouvy od vhodnou binární broker, kdy se akcie obchoduje pod $18.30 do akciového trhu.

Nejnovější články: