Indičtí Investoři Se Hit Jako Ekonomika Chladne Na 42 Leté Minimum

Když vláda BJP se dostal k moci v roce 2014, PM Narendra Modi provedeny četné sliby a udeřil na správnou strunu s domácí a mezinárodní investory. Vláda slíbila vytvořit miliony pracovních míst, aby bylo snadné pro zahraniční podniky, aby se usídlil v Indii.

PM Modi má cestoval značně v posledních 6 letech s hlavním zaměřením setkání top manažerů v různých zemích a přimět je, aby investovaly v Indii. Rychlý posun vpřed do roku 2020 a zjistíte, že Indická ekonomika se propadla významně jako HDP se nyní očekává, že klesne na 5 procent v aktuálním fiskálním – což je 11 leté minimum.

Tržní analytici říkají, že Indické ekonomiky nebylo to špatné za posledních 42 let, a to je obrovský černý puntík na BJP vláda a PREMIÉR Modi. Nejen, že se mu nepodařilo doručit na jeho sliby, ale nejhorší má ekonomika ustoupila pod jeho správu a zanechal miliony investorů na holičkách.

BBC News

Aby to bylo ještě horší, ústřední vláda nebyla příliš ochotná sdílet jakýkoli reálném čase statistiky a číselné údaje, které byly sdíleny v minulosti dostali pod otázku, že zfalšoval jen získat politické body. Nyní, Národní Statistický Úřad (NSO) vydala nějaké překvapující čísla potvrzení, že výrobní odvětví, které vidělo 6,9 procenta v loňském fiskálním klesne na 2 procenta v aktuálním fiskálním.

Není to jen výrobní sektor, který trpí. Stavebnictví, které viděl 8,7 procenta růstu v minulém fiskálním bude pokles na 3,2 procenta tento fiskální. Nedostatek pracovních míst, zvýšení nezaměstnanosti a nedostatečná důvěra v Ministra Financí Nirmala Sitharaman nepomáhá ekonomice.

Tam také byla řada významných bankovních skandálů, která otřásla země a způsobil tisíce investorů po celé Indii, aby přijít o peníze.

Zaměřit Se I Nadále Na Náboženství

Zatímco ekonomové a finanční analytici i nadále volat na PM Modi a FM Sitharaman něco změnit věci kolem ve finančním sektoru, se zdá, že jsou důležitější věci na dosah ruky pro centrální vládu.

Oni jsou v současné době zaměřuje na tlačení kontroverzní Občanů Pozměňovací Akt (CAA) zákona, který vyvolal rozsáhlé protesty a násilí po celé Indii. Indie investoři se nyní snaží snížit a spustit jako nečekají, že trhy na zlepšení v dohledné době.

Nejnovější články: