Venezuela Žaluje Usa Na Webové Stránky, Aby Chránit Své Forex Sazby

Internet změnil způsob, jakým lidé dělají podnikání po celém světě a aktuální technologie bylo možné pro jeden web mít vážný dopad na ekonomiku země.

To se zdá být případ, ve Venezuele, jak vládní úředníci zaměřili https://dolartoday.com/, webové stránky založené na Spojené Státy , který zveřejňuje informace o černém trhu kurz převládající na bolivar, použité měny ve Venezuele.

Na webových stránkách je známý pro zakrytí politické a finanční scéně v latinské Americe , ale také věnuje část svých webových stránkách zveřejňovat směnný kurz informace o bolivar měny, která není snadno převoditelné.

Webové stránky, konkrétně monitory Venezuelské ekonomiky a byla obviněna z toho, že hraje hlavní roli v destabilizuje a poškozuje národní hospodářství.

Společnost, která má své sídlo v Miami na Floridě vzrostl v popularitě v průběhu let a je nyní považován za nejvíce populární směnárna webové stránky v zemi, zjistit více o nejpopulárnější měny párování obchodů.

Stránky aktualizuje směnné kurzy na denní bázi, a zatímco někteří analytici horizontu tyto sazby jako nevyrovnaný, většina věří, že jsou přesnější než oficiální sazby vydané Venezuelskou vládu.

Centrální Banka Venezuely (Banco Central de Venezuela, BCV) nedávno rozhodla jít tvrdě na webových stránkách a pokračoval podat žalobu ve Spojených Státech na základě kyber-terorismus, který je poškozuje a poškozuje Venezuelská ekonomika a její měna. Soud není při pohledu na vypnutí stránky, ale snaží se soudy, aby se zabránilo webové stránky z nakladatelství žádné informace o bolivar kurzu.

Centrální Banka najala služby Squire Patton Boggs , aby se případ k soudu. V žalobě tvrdí, že

V žalobě tvrdí, že DolarToday je poškození venezuelské hospodářství tím, že zhoršuje inflační tlaky, klesající kupní síly Venezuelského lidu a podkopává autoritu Centrální Banky. DolarToday vymyslí černý trh směnných kurzů, které vydává prostřednictvím společnosti webové stránky a smartphone aplikace

Venezuelská vláda obvinila stránkách kyberútok jako webové stránky je zavádění informačních technologií mimo Venezuela destabilizovat měnu a ekonomiku země. Ekonomika země je v současné době prochází krizí a vláda chce, aby se ujistil, že to zabrání všem vnějším zásahům ve snaze přinést více stability v zemi. Na webových stránkách má v současné době bylo zakázáno provozovat lety ve Venezuele.

Nejnovější články: