Barclays Jes Staley Přináší V JP Morgan Paul Compton Jako COO

Jes Staley, nově jmenovaný generální ředitel Banky Barclays bank Plc, potvrdil, že najme bývalý kolega z JP Morgan, Paul Compton být banka nový chief operating officer (COO). Compton nahradí Jonathan Formy jako Barclays pokračuje, aby se změny v jeho vrcholné vedení ve snaze oživit jmění banky.

Ve své nové roli, Paul Compton se očekává, že zvládnout široký rozsah pravomocí. Převezme od Formy plnění banky je přijímání ochranných opatření podnětu, který vyžaduje oddělení operace Barclays' retailové banky od jejího investičního bankovnictví.

V rámci přijímání ochranných opatření, UK bank s vklady ve výši více než £25billon jsou nutné k samostatné maloobchodní bankovní operace z další vysoce rizikové činnosti. Podle nových předpisů, přijímání ochranných opatření musí být na místě do roku 2019.

Navíc, on bude zpracovávat další povinnosti včetně Barclays operace a technologie, firemní služby v oblasti nemovitostí a jeho plány na snižování nákladů, na rozdíl od všeobecné správy činnosti.

V prohlášení, Jes Staley generální ředitel Barclays řekl,

Za téměř dvacet let Pan Compton působil v různých vedoucích provozních rolí. Jeho obrovskou přímo relevantní zkušenosti budou neocenitelné, jak budeme pokračovat v naší strategické transformace a řídit potřebné změny v rámci strukturální reformy.

Compton již dříve pracoval s Staley v JP Morgan a hrál hlavní roli v úspěchu jeho týmu. Odchozí COO Jonathan Formy, který byl najat před 13 měsíci, byla nabídnuta alternativní role uvnitř organizace, ale odmítl je. Staley poděkoval mu za jeho příspěvky do firmy a za jeho úsilí při vedení Barclays' strukturální reformní program.

Staley i nadále jít po jeho kolegové v JP Morgan jako další JP Morgan stálicí, C S Venkatakrishnan byl najat Staley být Barclays' nový chief risk officer a připojí se banka v Květnu 2016.

Barclays zaznamenala některé zásadní změny v uplynulém roce, zejména v jeho vedení jako grafy cestu k lepší ziskovosti. Předseda John McFarlane převzal v dubnu 2015 a od té doby zahájila rozsáhlé strukturální reformy programu. Vystřelil bývalý generální ředitel Antony Jenkins a najal Pan Staley v prosinci.

Banka také zavedla řadu změn v jeho činnosti v poslední době, jako součást plánu restrukturalizace. Reformní opatření, včetně snížení jeho expozice v Asii zavřením všech operací, které nebyly setkání ziskovosti cílů, zachování jeho investiční bankovnictví a peněžní akcie operace pouze v klíčových uzlů v Asii. Barclays očekává se také, že v blízkosti své investice bankovní pobočky v zemích jako je Rusko a Brazílie. Banka také oznámila 20,000 pracovních míst po celém světě v průběhu příštích tří let, jak to vypadá snížit náklady na celém světě.

Nejnovější články: