Weiss Hodnocení Chce Země Začít Používat Soukromí Mince

Weiss Hodnocení nedávno doporučil, aby další země začít používat soukromí kryptoměna mincí, které používají zásady ochrany Distribuovány Ledger Technologie (PDLT).

Kryptoměny jako Monero a Zcash udělal spoustu vlády nervózní, protože jejich schopnost provádět transakce zcela anonymní.

Nicméně, Weiss Hodnocení poukazují na to, že soukromí, které nabízí tyto soukromé mince mohou být také velkým přínosem pro osobní uživatele v nepeněžní způsoby.

V nedávném blogu na Weiss Hodnocení je autorem Dr. Martin D. Weiss a Juan M. Villaverde. Podle dvou autorů, vlády jsou zaměřeny na snížení množství peněz v oběhu a raději mít fiat peníze uloženy v renomovaných finančních institucí.

To může být problém pro ty, kteří žijí pod autoritářskými režimy. Jejich majetek může být snadno chytil nebo jejich transakce sledovány vládou. Pro tyto lidi, Weiss a Villaverde doporučujeme použít zásady ochrany zaměřené crypto mince.

V prohlášení, Weiss a Villaverde napsal

Soukromí DLT je technologie, která může zaručit anonymitu a soukromí voličů, přesně to, co je důležité pro bezpečné, demokratické volby. To znamená, že stejný druh Soukromí DLT, že Zcash používá pro odstínění transakcí může být také použit k vytvoření rychlé, efektivní, anonymní a bezpečné hlasovací systém

Vlády mohou také těžit z ochrany osobních údajů, že tyto mince dárek. Za prvé, data-mining firmy jako Cambridge Analytica by mít pevný čas sklizně informace, pokud technologie za zásady ochrany mince se používá k zajištění ochrany osobních údajů a k zastavení cyber-vměšování.

Za druhé, distribuované účetní knihy z těchto crypto mince mohou také být prováděna pro jiné účely, zajistit, že neexistuje žádný centrální server pro hackery k porušení krást informace. To může být použit jak pro osobní a vládní informace.

Soukromí Je Silný

Soukromí, které tyto crypto mince současnosti je velmi silný. Monero, Pomlčka, a Zcash umožnit lidem, aby provádět transakce, aniž by někdo jiný zjistit, komu posílají peníze nebo koho dostávají peníze od. Jediná data, která tyto mince uvolněte se jejich tržní kapitalizace a částky transakce. Problémem je, že tento finanční technologie může také být potenciálně použity pro trestní končí.

Zatímco, že je definitivní možnost, Weiss a Villaverde trvají na tom, že uvedení deku zákaz takových mincí je špatný nápad. Oni se domnívají, že takový obecný zákaz by zajistily, že pouze zločinci použít soukromí mince. Dva odborníci si myslí, že smíšený systém, který umožňuje lidem vybrat si, zda svěřit své peníze do instituce nebo zvládnout peníze sami, je lepší přístup. To umožňuje lidem mix věci tak, že tam je fail-safe při zachování transparentnosti. Všeobjímající technologie může pomoci lidem mít soukromí, a zároveň zajistit, vlády mají více bezpečnosti.

Nejnovější články: