Známky hospodářského oživení posiluje Singapur dolar

Od poloviny listopadu Singapur dolar zůstává slabý proti Dolar. Hlavním důvodem pro slabost je 0.2% pokles spotřebitelských cen a chudé předběžný odhad růstu HDP o 0,6%. Singapurské ekonomice se odvíjí hlavní část svých příjmů z exportu z Číny.

Takže, Čínské zpomalení ekonomiky zasažené Singapuru v těžké způsobem. Nicméně, nedávné ekonomické údaje z Číny a Singapuru ukazují, že druhý je na cestě k oživení. Na základě údajů prezentovaných níže, počasí jsme USD/SGD klesat v krátkodobém horizontu.

V rozporu předběžné odhady, skutečný růst HDP Singapuru byla 1,1% y-o-y ve třetím čtvrtletí roku 2016. To bylo stále nižší než 2% hospodářské expanze se předpokládalo analytiků, ale mnohem lepší než odhadované předběžné růst HDP o 0,6%.

MTIofSingapore

Spotřebitelské ceny snížily o 0,1% y-o-y v říjnu 2016. To je 24. měsíc po sobě klesá. Nicméně, to bylo menší než 0,2% poklesu hlášených v září 2016. Ještě důležitější je, že je nejmenší na podzim hlásil za dva roky. Tak, to je znamení obrat v ekonomice. Míra nezaměstnanosti byla beze změny na 2,1% ve čtvrtletí, které skončilo v září, ve srovnání s předchozím čtvrtletí a v souladu s tržními odhady.

Čínská ekonomika se v poslední době ukázaly některé známky růstu (Index Cen výrobců vzrostl o 3,3% y-o-y v listopadu). Nárůst cen železné rudy a koksovatelného uhlí bylo hlavně kvůli doplňování Čínskými mlýny. Oživení Čínské ekonomiky by přirozeně zvýšit Singapurské ekonomiky.

Nedávná rally v USA dolar překonal každý něčí očekávání. Vzhledem k tomu, že Fed zvýšení sazeb je hlavně cena, rally v USA dolar může udržet pouze v případě, že je neočekávané pozitivní zprávy. Tak, jako nyní, s ohledem na fakta, předpokládáme pokles USD/SGD pár v bezprostřední budoucnosti.

USD/SGD je v současné době na ústupu poté, co čelí těžký odpor v 1.4420 úrovně. 90 čtení stochastic indikátor odráží překoupené scénář. To znamená, že se můžeme těšit na pokles USD/SGD pár.

USD/SGD Pár: 15. prosince 2016

Měna obchodník může jít krátký v USD/SGD dvojice blízkosti 1.4450 úrovně. Udržet kontrolu nad ztrátami, příkaz stop loss může být umístěn nad 1.4550. Zisk pro krátkou pozici lze objednat u 1.3990.

Binární obchodník může investovat do opce (pod nebo nízká smlouvy), za předpokladu, že USD/SGD pár se nyní obchoduje za cenu 1.4420 nebo vyšší. Pro zvýšení šance na úspěch v obchodování, obchodník by měl vybrat 22. prosince (nebo blízké datum) pro smlouvy platnosti.

Nejnovější články: