Pozitivní stavební PMI dat změní Libra býčí

Odvíjení krátké pozice i nadále držet Libru podniku vůči hlavním měnám, včetně Švýcarského Franku. The Swiss National Bank's politiky držet Frank slabý, a to s cílem bojovat proti deflaci a zvýšit vývoz, má také pomáhal posílení Libry vůči bezpečné útočiště měny. Z důvodů uvedených níže, jsme přesvědčeni, že Libra bude i nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

The Bank of England měnové politiky setkání je naplánováno na dnešek (čtvrtek). Je téměř jisté, že BoE by oznámit snížení sazeb a na trhu se téměř zapracovány v pohybu. Tak, jen překvapení může vyvolat další pokles Libry. Účastníci trhu by pozorně sledovat náznak na další uvolňování opatření.

Reuters

Stavební výroba spojeného KRÁLOVSTVÍ čtení v červenci, oznámil v úterý stál u 45.9. Čtení byl vyšší než odhady analytiků 44.2. Nedávná zpráva uvedla, že prioritou UK je Premiér Theresa May je zachování volného obchodu s evropskou pevninou. Navíc, dohoda je v tomto ohledu by zajistit, aby příliv investic do UK bude i nadále nerušený. Zprávu vytvořila býčí pohled na Libru.

Na druhou stranu, v červnu 2016, maloobchodní tržby ve Švýcarsku klesly -3,9% v na y-o - y základ. Čtení je větší než -2% pokles očekávalo od analytiků. Podobně, sezónně očištěný výrobní PMI čtení klesl na 50,1 v červenci, od 51.6 v červnu. Analytici hledali zvýšení výrobní PMI čtení 51,9. Tak, v podstatě, GBP/CHF páru lze předpokládat, že zůstane silný v nadcházejících týdnech.

Po testování podpory úroveň 1.2770, GBP/CHF vzrostl obchod na 1.2830. MACD roste nad nulovou linii, což naznačuje možnost uptrend. Další rezistence na měnovém páru existuje na 1.3020.

GBP/CHF 4. srpna 2016

Tak, nákup Libry a prodej Franc (dlouhá pozice v GBP/CHF) je doporučeno. Vzhledem BoE schůzku dnes, je lepší umístit stop loss na 1.2730. Doporučené obchodu s sebou nese riziko pro odměna poměr 1:2.

One touch opce může být koupil binární obchodník jezdit na pravděpodobný trend v měnovém páru. Cílové úrovně pro navrhované smlouvy by měly být 1.3020 nebo nižší. Dva týdenní časové rozpětí (smlouvy, uplynutí doby) by bylo více než dost pro měnový pár porušovat požadovaný kurz.

Nejnovější články: