Mexické Peso zůstává vzestupnou na silný růst HDP outlook

Prudký pokles cen ropy a komentáře Fedu si vybralo daň na latinskoamerické měny, včetně Mexické Peso na středu.

Na USDMXN měnový pár se zvýšil z 17.1611 na 17.8379 za dva dny.

Nicméně, podívejte se na Mexické ekonomiky by odhalit, že posílení amerického dolaru bylo jen proto, že spontánní reakce účastníků trhu na nové oznámení a měnový pár se nachází na postupný pokles.

Americký dolar posílil vůči Mexické Peso ze dvou důvodů. Za prvé, cena ropy klesla o 2,5% na $44.8 za barel na NYMEX (New York Mercantile Exchange). Mexiko, patnáctá největší ekonomika na světě, pochází 6% svých příjmů z vývozu ropy. Tak, pokles ceny ropy oslabuje Mexické Peso. Za druhé, prohlášení Fedu o možnosti zvýšení úrokových sazeb pobídl amerického dolaru vůči všem hlavním měnám, včetně Peso. Minulý pátek, Dallas Fed Prezident Kaplan uvedl, že bude podporovat úrokových sazeb, v případě druhém čtvrtletí ekonomické údaje, je povzbudivé.

CCTV Americe

V úterý, San Francisco Fed Prezident John Williams a Atlanta Fed President Dennis Lockhart také potvrdili svou podporu pro zvýšení sazeb, pravděpodobně v červnu, pokud se ekonomická data jsou příznivé. Oznámení posílil americký dolar vůči Mexické Peso.

Nicméně, je třeba poznamenat, že cenový pohyb je více spekulativní, spíše než na základě fundamentů. Mexická ekonomika zůstala pružná v loňském roce. HDP Mexika vzrostl o 2,5%. Mexická Centrální banka (Banxico) předpokládá, že HDP poroste tempem 2,7% v roce 2016. Dále, HDP se očekává, že hit 3% růstu v roce 2017. I přesto, že Mexické Peso snížil o 12%, v loňském roce, inflace zůstala na 2,5%, což je méně než Banxico je cíl ve výši 3%. V zemi nezaměstnanost se dotkla také osmi měsíční minimum ve výši 4% v listopadu 2015.

Banxico také oznámila, že by odkup vládního dluhu v souladu s očekáváním trhu. Pro dluhu, výkup, Centrální banka se očekává, aby se používání amerického dolaru zisky v roce 2015. Takové opatření by podpora posílení Mexické Peso. Tedy, v zásadě, měna by zůstat rozsah vázán s býčí směr.

Prudký vzestupný trend vzal USDMXN měnový pár poblíž hlavní rezistence na 17.95. Indikátor RSI se nachází v blízkosti překoupené oblasti. Tak, to je na spadnutí, že měnový pár bude klesat zpět na hlavní support na 17.34 v nejbližších dnech.

USD/MXN Dvojice: 5. Května 2016

Takže, měna obchodník by měl vzít krátkou pozici v USDMXN proti těžit z poklesu. Krátký záznam může být poblíž rezistence. Stop loss ordershould být umístěn 200 pipů nad hlavní rezistenci. Zisk by měl být rezervovány v blízkosti 17.40 úrovně, když měnový pár klesá.

Nejnovější články: