FCA Týká Jak 5m Důchodci, na něž Podvodníci

Miliony seniorů v BRITÁNII žijí na jejich důchody, protože nemají žádné jiné finanční prostředky podpory. Podvodníci a podvodníci se zaměřili svou pozornost na důchodce po celé velké BRITÁNII ve snaze oloupit spuštěním řada řemeslných programů. The Financial Conduct Authority (FCA) a Penzijní Regulátor (TPR) uznaly zvýšení důchodu podvody a nyní pracují společně, aby varovat občany spojeného KRÁLOVSTVÍ o této rostoucí hrozbě.

Podle výzkumu dát dohromady FCA, 42 procenta důchodových střadatelů jsou pravděpodobné, že bude v ohrožení před podvodníky. To znamená, že pět milionů důchodců jsou potenciální cíle a toto číslo by mohlo růst ještě vyšší, protože Britové i nadále hledat způsoby, jak zvýšit své příjmy v důchodu.

FCA výzkum také odhalil, že průměrný důchod podvod oběť ztracené liber 82,000 tyto vychytralí systémy. To je značná část jejich úspor a představuje závažný problém pro BRITÁNII finanční watchdog. Jedním z důvodů, podvod umělci jsou schopni con důchodců je proto, že důchodci jsou v pokušení tím, že jejich falešné tvrzení o garantované vysoké výnosy, a dokonce i přístup k hotovosti v době, kdy se zase 55. Problém s tímto chytře navržen tak, podvody je, že i ti, kteří jedinci, kteří se považují za finančně důvtipný jsou stejně náchylné, jako kdokoliv jiný.

Dalším zajímavým faktem objevil podle výzkumu je to, že 23 procent z 45 na 65 let mají zájem o investování do exotických příležitosti. To zahrnuje zámoří nemovitostí, biopaliva a cryptocurrencies. I když mnoho z těchto finančních tvrzení zní velmi lukrativní, jedná se o velmi vysoké riziko investice, a ne něco, důchodce, by měly být investice.

Podvodníci jsou stále vychytralejší s jejich falešné nabídky, protože i nadále, aby vyšel s inovativní taktiky.

V prohlášení, Tome Selby, senior analytik AJ Bell, řekl

Podvodníci taktika se neustále vyvíjí a stále více vidíme, komplexní systémy podporované on-line prostřednictvím sociálních médií. Tento virtuální Divoký Západ je přirozeným domovem pro podvodníky, s vládami po celém světě se snaží vytvořit smysluplné ochrany pro spotřebitele. Vzdělávání o nebezpečí podvodů a akce se lidé mohou chránit sami, je proto naprosto zásadní.

Tipy Na Místě Podvody

Pomoc v boji s těmito podvody, FCA a TPR je motivovat veřejnost, aby být chytřejší s jejich důchody a vždy zkontrolovat s kým mají co do činění. Oba regulátory nabídl důchodci několik tipů, jak udržet je v bezpečí.

Důchodci by měli odmítnout všechny nečekané pension nabízí, bez ohledu na to, odkud pocházejí. Legitimní investování nebude oddávat nežádoucího kontaktu. Za druhé, investoři by měli zkontrolovat s FCA, jestli mají co do činění s legitimní společností. Za třetí, důchodci by neměli připustit, aby se tlačil do investování, protože tlak taktiky nebo termíny.

Nejnovější články: