UK Watchdog, Aby Prošetřila KPMG Nad Carillion Auditu

Účetní firma KPMG, bude vyšetřován UK průmyslu watchdog v souvislosti s jeho audit účetní závěrky se zřítil stavební firma Carillion. Stavební firma byla připojena k renovaci Battersea Power station, stejně jako HS2 železniční spojení. Stavební gigant byl dělat titulky od doby, kdy jeho šok zisk varování, v červenci roku 2017.

Carillion byl v nově dříve tento měsíc, když společnost oznámila, že odešli do nucené likvidace s dluhy ve výši £1,3 miliardy, několik rozpracovaných zakázek, stejně jako penzion deficit téměř 1 miliardu gbp.

Carillion byl zaměstnán na jednom místě 19.000 lidí ve velké BRITÁNII a měl silnou pověst na trhu a jeho náhlý pokles přišlo jako překvapení pro mnohé. Překvapení zhroucení společnosti v lednu přišel o po několika jednáních s věřiteli selhala v důsledku oznámení, že banky by již půjčovat stavební firmy žádné peníze. Zprávy o Carillion případný kolaps také překvapen jeho zaměstnancům a firmě byl udělen £300 milionů zakázku jako hlavní dodavatel v Manchesteru property development.

Financial Times

The Financial Reporting Council (FRC) uvádí, že by se podívat do, pokud KPMG porušil všechny příslušné požadavky, pokud jde o etické a technické standardy pro auditory. FRC oznámila, že prošetří let krytina roku 2014 do roku 2016, stejně jako dodatečné auditní práce, která byla provedena společností KPMG v průběhu roku 2017.

Kolaps opustí tisíce zaměstnanců bez práce a jejich důchody a úspory na pochybách. Zprávy z FRC šetření vychází z prohlášení předsedy Commons Práce a Důchodů výboru Frank Field , který obvinil Carillion, že se snaží "vykroutit" své závazky vůči důchodcům za posledních deset let. Pole tvrdí, že že místo toho, aby vyrovnat se s jeho rostoucí penzijní deficity Carillion, místo aby zaplatil stovky milionů liber ve formě dividend svým akcionářům.

V prohlášení, Jack Dromey, stín důchody řekl ministr

Odpovědnost padá na vlády, regulátory, rada, správci majetku a správci aktiv. To byl zlatý důl pro představenstvo a pro akcionáře, a to nemůže být správné. Je třeba zásadní reforma důchodového dohled, ale v tady a teď, správci potřebují být povoláni k odpovědnosti

UK watchdog je šetření KPMG je zjistit, zda auditoři zpackané věci a nemohl vydaly varování na základě svých auditů provedených během posledních pár let.

Nejnovější články: