Aussie až na silné železné rudy, ceny koksovatelného uhlí

Slabé spotřebitelské výdaje a rostoucí inflaci udržet na Libra pod tlakem po dobu posledních dvou měsíců.

Naopak, nečekané oživení cen železné rudy, silné údaje o zaměstnanosti, a RBA je pozitivní prohlášení o Australská ekonomika měla posílit Aussie. Na GBP/AUD pár, který spadl o více než 600 pips na 1.6240 úrovní v srpnu, se očekává další pokles v důsledku skutečnosti uvedené níže.

Železná ruda pokračuje k překvapení analytiků se solidními zisky. Po pádu na minimum $53.36 za tunu na červen 13, měřítko rudy se 62% obsahem železa se opět vrátil do vysoké $79.93 minulý týden.

49% zotavení v cenách železné rudy vedla silná poptávka po špalcích a zvýšení výroby oceli, dopředu nařízené škrty, Čínskými mlýny. Zejména, poslední týden je zavírací cena byla vyšší než obchodované ceně na začátku letošního roku.

BuzzyNews UK

Ceny koksovatelného uhlí, které je jednou z hlavních surovin používaných ocelárny, zvýšil na zhruba 195 dolarů za tunu, od $145 měsíc dříve. Podobně, v září zemního plynu kontrakt uzavřel na $2.971 v pátek. Železná ruda, koksovatelné uhlí a zemní plyn jsou tři nejdůležitější vývozní příjmy příjmy z Austrálie. Země doufá, že se stala největším světovým vývozcem zemního plynu do roku 2019, tlačí Kataru na druhém místě.

Zatímco ceny komodit rally je tlačí Aussie nahoru, nadcházející Brexit jednání zvýšili medvědí pohled na Libru.

Jak velká BRITÁNIE a EU je hlavní vyjednavači se očekává, že tento týden setkat na vyřešení problémů týkající se občanství, práva, financí bill, a Irské hranice. Nicméně, jak se věci mají teď, naznačuje, že těžké časy jsou před námi velké BRITÁNIE. Zatímco EU požaduje vyrovnání ve výši 100 miliard eur pro rozvod jednat, UK neodpověděl kladně. Nedostatek nabídku má frustrovaný EU. Ekonomové a regulátoři mají obavy, že tam by neměl být žádný pokrok, než říjnovém termínu. UK je obchod se zbytkem světa se zhoršila v červnu, i přes slabší Libra.

V tomto ohledu, Michel Barnier, hlavní vyjednavač EU varoval, že šance na postup je klesající, a požadoval intenzivní jednání, aby vyřešit hlavní problémy. To znamená, nejistota, Brexit jednání se očekává, že k udržení Libra slabá, zatímco silná, ceny komodit se očekává, že k posílení Aussie.

GBP/AUD dvojice nebyla porušena sestupném trendu odpor tak daleko. Slabost se projevuje rovněž stochastický oscilátor, který se pohybuje v medvědí oblasti. Pro měnu kříž, nejbližší rezistence je na 1.6400. Naopak, další hlavní podpora je na 1.6090. Tedy, technicky vzato pokračováním sestupného trendu se očekává.

GBP/AUD Páru: 28. srpna 2017

Aby bylo možné těžit z analýzy, jsme vzhledem krátkou pozici v blízkosti 1.6260. Příkaz stop loss nad 1.6400 je požadováno snížení rizika. Budeme pokrývat krátké pozice, kdy GBP/AUD dvojice spadá do 1.6080 úrovně.

Alternativně, můžeme koupit put opce smlouvy, které nabízí binární broker, když se pár obchoduje v blízkosti 1.6260. Chtěli bychom otevřít obchod pouze v případě, že broker nabízí možnost datum vypršení platnosti kolem 7. září

Nejnovější články: