Citigroup zůstává vzestupnou na atraktivní ocenění

Akcie společnosti Citigroup Inc (NYSE symbol: C) zaznamenal 12-měsíční maximum $60.91 minulý týden. Několik fondů, včetně HGK Asset Management Inc. a Wasatch Advisors Inc, který se používá "Trump" rally snížit jejich držení. Bankovní a pojišťovací sektor byl zodpovědný za téměř 73%, S&P 500 je na vzestupu v posledních jeden a půl měsíce. Takže, prodat vypadá ospravedlnitelné. Nicméně, existuje dostatek důvodů se domnívat, že Citigroup by i nadále zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Fed zvýšení úrokových sazeb, oznámil v prosinci, se očekává, že výrazně zvýšit spodním řádku bank. Prostředí nízkých úrokových sazeb se blíží ke konci.

Výnosová křivka bude stoupat, jak Fed začne normalizovat úrokové sazby. To může být poznamenal, že Fed plánuje zvýšit úrokové sazby, stejně jako 0,75% v příštím roce. To by přidat miliardy topline bank. Je to netřeba říkat, že Citigroup je v dobré pozici, aby prospěch z výletu.

Citi

Citigroup má nyní jeden z nejčistších bilance mezi bankami. Celý rok 2008 hypoteční krize související nepořádek byl vyčištěn. Na konci 2. čtvrtletí 2016, do Kmenového Kapitálu Tier 1 (CET1) stál na zdravé 12.6%. To je svět je největší vydavatel kreditních karet. Dále, asi 3 biliony dolarů v hodnotě transakcí probíhá každý den prostřednictvím svých 700 poboček po celém světě. Banky Doplňkové Pákový Poměr (SLR) 7,5% stojí na rozdíl od jiných bank. Navíc, ukazatele Krytí Likvidity (LCR) je impozantní 121%.

Návratnost na akcionáře se zvýšil z 1,3 miliardy dolarů v roce 2015 na $10,4 miliardy v roce 2016. Banka doufá, že zvýšení množství na 15,9 mld$, jakmile je to možné. Od roku 2015, ve srovnání s ostatními velkých bank (JP Morgan, Bank of America a Wells Fargo) v USA, Citigroup nabízí nejvyšší výnos. Další metriky poznámka je Citigroup nízkou cenu hmotného book value ratio 0,92. Dluhu k vlastnímu kapitálu společnosti Citigroup snížila o 25% to1.03 v posledních dvou letech. Navíc, cena na volné cash flow, bankovní a finanční instituce je pouze 4.90, ve srovnání s 19.63 Wells Fargo bank.

Analytici Atlantiku cenné Papíry aktualizován zásoby na "Obézní" z předchozího "Neutrální" rating. Jak nyní, 15 analytici dal "koupit" rating, zatímco pouze dva z nich dali "prodat" rating. Osm analytici dal "hold" rating na skladě. Tedy, v podstatě, akcie se očekává, že zůstane býčí v příštích týdnech.

Historický cenový graf naznačuje existenci pevnou podporu pro akcie v 60.40. Indikátor MACD je vzestupně v býčí zóny. Můžeme tedy očekávat další nárůst ceny akcií.

Citigroup Skladem Cena: 26. prosince 2016

Takže binární obchodník může spekulovat na růst cen akcií skrze investice do high smlouvy platné pro týden. Doporučené obchodu může být užíván tak dlouho, jak akcie obchoduje pod $61.

Nejnovější články: