NÁS Dolar Oslabuje Před Zasedání Fedu

V Evropské zasedání, americký dolar poklesl proti jeho hlavními protivníky, před tento týden je politika zasedání Federální Rezervní systém, s několika investory, předvídání zákonodárci ke snížení jejich referenční úrokové sazby prognózy pro tento rok.

Ve středu, Fed se očekává, že zveřejní své rozhodnutí, s ekonomové očekávají to držet úrokové sazby beze změny. V současné době, referenční úrokové sazby je v rozmezí 2,25% a 2,5%. Pro více informací o úrokových sazbách outlook, účastníci trhu čekají na prohlášení Fedu. Existují dohady, že úředníci Fed by mohl snížit jejich prognózy úrokových sazeb, nebo "dot pozemky" tento rok, což znamená málo nebo žádné túry.

V poslední době, s NÁMI ekonomických ukazatelů odráží slabost, obchodníci jsou cenové scénář pro Fed zachovat jeho trpělivý přístup k více sazeb. Během Asijské seance, fiat měna se obchoduje v kombinovaném způsobem na své klíčové protějšky. Zatímco narostl vůči libře, to zůstává rozsah vázán vůči franku. Poslední údaje z Ministerstva Hospodářství, Obchodu a Průmyslu uvedla, že Japonská průmyslová produkce klesla méně, než se dříve odhadovalo v lednu.

Průmyslová výroba snížila na měsíc-na-měsíc základ k sezónním očištění o 3,4% v lednu, poté se již dříve očekávalo 3.7% pokles. Kolem 1.15 vůči euru a 0,98 proti franku jsou vidět další klíčovou podporu pro dolar. Další významnou podporu pro americký dolar se předpokládá asi v 1.15 a 0,98 vůči euru a franku, resp. Dolar šťouchl dolů 1.3302 od své předchozí vysoké 1.3347 proti Kanadskému dolaru. Dolar je předurčen k tomu získat podporu kolem 1.30 úrovně.

Na negativní straně, dolar se obrátil na 0.7095 proti Aussie a 0.6859 proti kiwi dolar, od své předchozí blízko 3-týdenní minima 0.7120 a 0.6874, resp. Na vyšší straně, 0.68 a 0.67 jsou vnímány jako další úroveň odporu pro oba Aussie a Kiwi.

Dolar posílil vůči libře na 1,3221, z nízké 1,3300 zaznamenány na 7:30 pm ET. Dolar se očekává, že čelit rezistenci kolem úrovně 1,31.

Nejnovější články: