C&C se Připravuje Na Spuštění €100m zpětného Odkupu Akcií Program

Spojeného KRÁLOVSTVÍ a irska založené výrobce C&C Group plc, se specializuje na výrobu, marketing a distribuci značkových dlouho alkoholické nápoje, které zahrnuje vína, piva, jablečného vína a nealkoholické nápoje. Společnost nedávno oznámila, že se plánuje spuštění speciálního €100 milionů dolarů zpětného odkupu akcií program, který byl původně navrhl Oranžová Kapitálu.

Oranžová Kapitál vlastní 5% podíl v C&C Group plc a byl dříve předložila řadu návrhů, žádá společnost se zaměřením na Irské a Skotské trhy, snížit zpět na své činnosti ve spojeném KRÁLOVSTVÍ a prodat své AMERICKÉ operace. Oranžová Kapitálu také požádal společnost, aby práce dluhu program, který by umožnil C&C na financování zpětného odkupu akcií program.

I když C&C má nyní oficiálně rozhodl zahájit novou výši 100 milionů dolarů zpětného odkupu akcií program společnosti popřel, že by program byl zahájen v důsledku tlaku uložené Oranžová.

C&C také potvrdil, že společnost bude i nadále zaměřovat na obou velké BRITÁNII a USA trh a jak nyní neměl žádné plány na získání nějaké mezinárodní firmy rozšířit své podnikání. Společnost měla již dříve dokončil 30 milionů eur program zpětného odkupu akcií ve fiskálním která skončila v roce 2015 a bude se nyní podívat na kompletní nové bankovky v hodnotě 100 milionů dolarů zpětného odkupu akcií program do konce července 2016. Společnost plánuje financovat program zpětného odkupu z jeho cashflow a finanční rezervy. Podívejte se na naše nejlepší binární opce makléři pro trhy USA a velké BRITÁNII.

V prohlášení, Kenny Nelson, finanční ředitel pro C&C řekl

Vždycky jsme byli otevření, aby se vracet peníze akcionářům, na konci roku jsme signalizovali, že bychom zpětného odkupu akcií a my jsme právě v návaznosti na to, že teď máme dost silné rozvaze.

Byl také podpořena Stephen Glancey, výkonný důstojník, který řekl, že tento nový program zpětného odkupu nebyla z důvodu tlaku uložené Oranžová, ale protože to bylo součástí plánu společnosti pro rok 2016.

Glancey také uvedl, že společnost nemá žádné plány, aby se žádné mezinárodní akvizice, protože tam byly zvěsti, že společnost se snaží, aby převzal Carlsberg's operations UK. Glancey uvedl, že společnost se dívala na firmy ve velké BRITÁNII a Irsku a měli příležitost prezentovat společnost bude vypadat na to, aby nové akvizice. Oranžová Kapitálu nedělal žádné prohlášení, pokud jde o nový program zpětného odkupu akcií zahájila C&C.

Nejnovější články: