Orgán ESMA Změny, Postoj k Post-Brexit Limit Na Obchodování na Londýnské

Na Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA), se rozhodl změnit svůj postoj k některé z jeho rozhodnutí, pokud jde o omezení obchodování s akciemi na burzách v Londýně po Brexit. Tato změna v postoji přichází po nějaké tlačit zpět od britské Financial Conduct Authority (FCA). Nicméně, FCA se domnívá, že nové změny postoje přijaté orgánem ESMA nestačí.

Původní plán pro cenné bylo, že EU investiční podniky by pouze být schopni obchodovat určité akcie ve velké BRITÁNII, i přes akciový hlavní výpis, že jsem v Londýně. Tyto obchodní podíl závazků by zastavit obchodníky z obchodování EU nebo UK akcií postižených firem.

To zahrnuje akcie velkých společností, jako je Rio Tinto Plc AstraZeneca Plc Vodafone Group Plc. Tato politika byla kritizována obchodníky, jak udržet je z obchodování efektivně a vystavovat je na více sad pravidel.

Nicméně, má orgán ESMA šel zpátky na politiky. Teď, investoři z EU by být schopni obchodovat UK populací, i když země opustí EU, aniž by formální zrušení dohody. Tento nový přístup by umožnil, aby pokračovala v obchodování mezi UK a EU s minimálním narušením.

FCA Chce Od orgánu ESMA

FCA řekl, že je rád, že má orgán ESMA přijmout kroky ke snížení potenciálu narušení, které bude stát, protože Brexit. Nicméně, FCA se domnívá, že to není dost, a tam jsou stále obavy je třeba řešit jako zásoby EU jsou převážně obchodovány v BRITÁNII.

Současný stav pravidla stále bary 6,200 Evropské akcie od obchoduje v BRITÁNII s ne-jednat Brexit. Omezení na evropské akcie bolí Evropské společnosti více, zejména pokud je jejich pouze likvidní trh pro obchody je ve velké BRITÁNII.

V prohlášení, FCA řekl

Některé akcie mají své hlavní nebo jediné centrum likvidity trhu mimo zemi, v níž je zapsán v obchodním rejstříku. Tento přístup by se místo omezení na společnosti, přístup k investorům a svobodu si vybrat, kde budou usilovat o zařazení na veřejný akciový trh.

Ostatní strany jsou také chválit ESMA na jeho pohyb. Například německá Investiční Fondy Asociace si myslí, že změkčení postoj je pozitivní krok pro mnoho investorů a průmyslu. Sdružení také si myslí, že přístup k Irské akcie, které se obchodují převážně v Londýně by mělo být rozhodnuto o ESMA.

Nejnovější články: