Pozitivní práci, PMI dat Kanadský dolar posiluje

Na základě poklesu v Eurozóně přebytek běžného účtu a pozitivní údaje o prodeji uvádí Statistiky Kanada 23. června, jsme měli předpokládalo, EUR/CAD pár klesat z úrovně 1.4840.

Měli jsme také uvedl, náš zájem jít krátký na EUR/CAD pár a zároveň koupit opci. Jak se očekávalo, pár odmítl uzavřít v o 1.4740 v týdnu, což má za následek zisk z obou obchodů. Očekáváme, že EUR/CAD pár, který je v současné době obchodování na 1.4680 úrovni dále klesat v důsledku skutečnosti uvedené níže.

Statistics Canada uvádí převážně pozitivní zaměstnanosti změna data na pátek. Ekonomika vytvořila 45,300 tato zpráva pracovních míst v červnu, ve srovnání s 54,500 pracovních míst v předchozím měsíci, ale mnohem lepší než 11,400 pracovních míst očekávali analytici.

Obdobně, míra nezaměstnanosti klesla na 6,5% v červnu, a to z 6,6% v předchozím měsíci. Trh neočekával žádnou změnu v míře nezaměstnanosti.

Wochit Politice

Pozitivní údaje o zaměstnanosti, je hlavní ukazatel spotřebitelské výdaje, naznačuje zlepšení v Kanadské ekonomiky.

Podobně, Ivey PMI (Index vedoucích Nákupu) čtení na červen byl 61.6, versus 53.8 hlášeny v předchozím měsíci, a větší, než očekáváním ekonomů z 57.7. Průzkum 175 nákupu manažerů naznačuje, zlepšení podmínek pro podnikání, včetně zaměstnanost, nové objednávky, produkce, zásob a dodávek dodavatelů.

Na druhou stranu, italské maloobchodní tržby poklesly o 0,1% m-o-m v Květnu, oproti očekávanému růstu o 0,3%. Minulý měsíc, italský statistický úřad Istat hlášeny sestupně revidovaný 0,4% pokles v maloobchodních tržbách.

Podle údajů z US Energy Information Administration, zásoby ropy se snížil o 6,3 milionu barelů v týdnu končícím 30. června. To trumfl odhady analytiků o 2,4 milionu barel pokles. V předchozím týdnu, zásoby se zvýšily o 0,1 milionu barelů. Snížení zásob by přestat cena ropy od pádu dál a nepřímo posílení Kanadského dolaru.

Tak, pozitivní ekonomické údaje se očekává, že držet Kanadský dolar silný, zatímco Euro, dolar by mohl přijít podle zvyšující se prodejní tlak kvůli špatnému italské maloobchodní údaje o prodeji. EUR/CAD pár se pohybuje v klesajícím regresním kanále, jak je znázorněno na obrázku níže. MACD histogram čtení se obrátil negativní. Ztráta hybnosti potvrzuje i indikátor RSI s čtení pod 50. Můžeme tedy očekávat, že na EUR/CAD pár klesá na minimum 1.4460, kde vedle hlavní podpora existuje.

EUR/CAD Pár: 10. července 2017

Krátká pozice je preferována na základě výše uvedené analýzy. Ideální vstupní úroveň je 1.4680, s příkazem stop loss nad 1.4820. Přejeme si, aby pokrytí krátké pozice v blízkosti 1.4460.

Také si přejeme, aby vybrat opci, když EUR/CAD pár obchoduje v blízkosti 1.4680. Předtím než začnete investovat, rádi bychom, aby se ujistěte se, že broker nabízí smlouvu, jsou platné po dobu sedmi dnů obchodování.

Nejnovější články: