Nárůst inflace posiluje Kanadský dolar

Nižší než očekávaná míra inflace, nárůst nezaměstnanosti a Trump je v plánu znovu projednat dohody NAFTA držel Kanadský dolar pod tlakem proti komoditní měny, jako jsou Nový Zéland dolar.

Od 10. ledna , NZD/CAD pár získal o 400 pipů k dosažení vysoké 0.9623. Nicméně, očekáváme medvědí zvrat v NZD/CAD pár z důvodů uvedených níže.

Minulý týden, Statistics Canada oznámil, že spotřebitelské ceny vzrostly o 1,5% y-o-y v prosinci. Obrázek minul analytiků očekávání z 1,7% nárůst inflace.

Nicméně, to bylo mnohem lepší, než 1,2% y-o-y zvýšení oznámeno v listopadu. Dříve, v lednu, Statistics Canada překvapila trh, když ohlásila přebytek obchodní bilance C$0.53 $ v listopadu 2016, ve srovnání s obchodní deficit C$1.02 $ v říjnu. Hlášené přebytek obchodní bilance také překonal odhady analytiků obchodní deficit C$1,06 miliardy eur.

PBS NewsHour

Cena ropy pokračuje v obchodování nad $50, v návaznosti na dohodu mezi OPEC a dalšími ropu produkujících národů na snížení produkce. Během předchozího čtvrtletí, ropy pohybuje kolem 45 dolarů za barel. Pozitivní cenový rozdíl se očekává, že přidat několik miliard do příjmů z exportu Kanady.

Včera, Statistiky Nového Zélandu zaznamenán nárůst míry nezaměstnanosti na 5,2% ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016, od 4,9% v předchozím čtvrtletí. Vykazované míry nezaměstnanosti minul odhady analytiků ve výši 4,8%. To je nejvyšší zaznamenaná míra nezaměstnanosti od Března 2016.

Ceny mléčných výrobků, téměř zůstaly na $3,517 za tunu v průběhu mléčné dražby prováděné v polovině ledna. Na Global Dairy Index vzrostl pouze o 0,6%. Nový Zéland vyváží téměř 95% své mléčné produkce. To znamená, že marginální zvýšení cen mléčných výrobků a nárůst nezaměstnanosti se očekává, že se obrátit na Nový Zéland slabý dolar vůči Kanadskému dolaru.

Na NZD/CAD pár klesla na minimum o 0.9460, poté, co nedokázal zůstat nad úrovní (R1) 0.9550 (označený " I " v grafu). Od té doby, učinila další pokus překročit výše R1. Nicméně, pár byl schopen překonat prodejní tlak. Stochastický oscilátor je také s U-turn. To naznačuje nedostatek koupi podporu. Takže můžeme očekávat na měnovém páru jít dolů a zkontrolujte hlavní podporu na 0.9350.

NZD/CAD Pár: 2. února 2017

Měna obchodník může otevřít krátkou pozici v NZD/CAD pár generovat zisk z předpokládané klesající trend. Doporučená vstupní úroveň je o 0.9500. S stop loss nad 0.9580, obchodník může chránit účet od velkých ztrát. Zisk pro krátkou pozici lze objednat v 0.9350.

Investice do opce by umožnit obchodníkovi, aby si uvědomit, přiměřené zisky z měnového páru pokles. Obchod by měl být pokus o pouze tehdy, když NZD/CAD pár obchodů nad 0.9500. Pro navrhl, obchod, obchodník by si měl vybrat datum, nebo kolem 10. února jako datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: