Více Než 1000 EU Finanční Firmy Setup V Londýně

Londýn je jedním z nejdůležitějších finančních center na světě. Na Brexit saga způsobil temný mrak visí nad město Londýn jako mnoho firem se přestěhovali z velké Británie udržet obchodování s EU žádný problém. Nicméně, pokud Brexit má honil firmy pryč, to je také podporovat podniky, aby otevřít nové pobočky v Londýně.

Nedávné zprávy ukazují, že více než 1000 bank, pojišťoven a dalších finančních firem z Evropské Unie (EU) se nyní plánuje otevřít nové pobočky ve velké BRITÁNII. Je to proto, že se nové překážky blíží, nebudou moci přímo sloužit jejich britští zákazníci už ze své kanceláře EU. Budou potřebovat UK přítomnost, pokud chtějí sloužit UK zákazníci.

Od října roku 2019, Financial Conduct Authority (FCA), hlavní regulátor ve velké BRITÁNII, získal 1,441 aplikací pro podniky se sídlem v EU, aby nadále pracovat v BRITÁNII po Brexit tlačí skrz. Podle současných pravidel, jsou stále schopni pracovat, protože EU je otevřená, pravidla obchodu.

Mnoho firem, které se aplikuje uplatňují hlavně proto, že mají kanceláře ve velké BRITÁNII. Žádost o dočasné operace znamená, že mnoho z nich v plánu otevřít pobočky v UK docela brzy. Odborníci poukazují na to, že to znamená, že Londýn má stále nějaký vliv, když jde o finanční záležitosti. To je dobrá zpráva pro BRITÁNII, protože to viděl pomalý let mnoho velkých jmen v oblasti financí ze země.

Vysvětlení Nad Předpisy

Dokonce i firmy, kteří se přestěhovali své velké sídlo z Londýna do EU místech jsou ještě zůstat. UK-založené firmy mají také plány, aby se zajistilo, že mají oporu v trhu EU. Čísla ukazují, že 7,000 pracovních míst byly přemístěny do EU, ale tam je ještě značný kontingent zbývající v BRITÁNII udržet spojení s UK trhu.

Finanční firmy mají řadu vysvětlení týkající se post-Brexit trhu. Kancléř Sajid Javid naznačuje, že velká BRITÁNIE by zaměření na výsledek-na základě výkladu nařízení. To znamená, že spojené KRÁLOVSTVÍ by mohlo jít na druhou stranu, když přijde na nařízení EU. Javid přijal nějakou kritiku za to, když řekl, že to byla finanční firmy, které potřeboval, aby se přizpůsobily toto.

Nejnovější články: