Švýcarsko je Ztráta EU Přístupová Práva Způsobuje, že Náklady na Obchodování Na Zvýšení

I když Švýcarsko je technicky v Evropské Unii (EU), země je zakázáno obchodování mnoho akcií v bloku, protože jednání členění v červenci roku 2019. To má omezené obchodníky, kteří chtějí spolupracovat s EU akciovém trhu.

Vzhledem k tomu, že KRÁLOVSTVÍ je na pokraji Brexit, obchodníci bedlivě sledovat na Švýcarské obchodování na trhu, protože očekávají, že BRITÁNIE obchodníci mají být v podobné pozici jako Švýcarské obchodníky.

Výsledek neúspěšných jednání má zraněný Švýcarský trh a způsobil koncentraci obchodování v Curychu. Další efekt byl, že nákup akcií v menší společnosti se stal dražší. Zvýšené ceny pro nákup a prodej jsou vzhledem k tomu, že Švýcarské akcie ztratila jejich rovnocennost s normální populace EU. Navíc, čím méně investiční rozhodnutí způsobilo problémy na místním trhu.

To byly shromážděny na základě výzkumu provedeného Virtu Financial. Společnost provedla analýzu na 36 miliard dolarů v hodnotě z obchodů během prvních 8 měsíců roku 2019, která se vztahuje 120,000 obchodníky pro Švýcarské akcie ve více než 100 institucí.

Ve své zprávě, Virtu Finanční napsal

Zatímco dopad do koncových investorů z ukončení rovnocennosti Švýcarské zásoby nejsou ještě plně pochopeny, můžeme pozorovat zvyšuje náklady na obchodování s malými a středně velké Švýcarské akcie stát o 20 procent dražší.

Další Účinky

Důvodem pro tyto obchodní problémy jsou především z důvodu zastavil hospodářské jednání. EU upustila rovnocenné postavení, že Švýcarské akcie měl v EU na trhu, protože toto. Švýcarská vláda se pomstila tím, že uložení zákazu obchodování Švýcarské akcie na trhu EU.

Kromě zvýšení cen bylo zmíněno, Virtu zjistil, že mnoho institucionální investoři se rozhodli přesunout své podnikání z důvodu těchto změn. Skončili v konkurenční výměny jako CBOE Evropě a Aquis Výměnu, kteří jsou oba založeny z velké BRITÁNIE. Kvůli posunu, v průměru, pět-den pomazánky na Švýcarské akcie rozšířily na trhu.

Thomas Zeeb, generální ŘEDITEL Švýcarské Burze, uvedl, že Švýcarské obchodní objemy vlastně šel nahoru, protože tam je teď jeden bazén likvidity. Problém je, že se šíří klesl o 19 procent.

S perspektivou ne-jednat Brexit na obzoru, účinky na Švýcarském trhu, mohou být kopírovány na trhu v BRITÁNII, zejména v případě řádné přípravy jsou hotové. Britská vláda žádá EU, aby otázce dočasné rovnocennosti povolení do zemí a institucí tak, že narušení trhu budou minimalizovány.

Nejnovější články: