Maloobchodní OTC Deriváty Deregulovaný Trh V Jižní Koreji

Maloobchodní makléřské globální trh přijal hit v různých zemích jako finanční regulátoři podívejte se zavést přísné předpisy snížit na podvody a podvody.

To platí zejména v Evropě a Austrálii. Jižní Korea byla kdysi považována za nepřátelský trhu pro retailové makléřství, protože vysoké požadavky na vklad.

Nicméně, Jižní Korea Financial Services Commission (FSC) se rozhodla toto změnit a vstoupil snížit některé z byrokracie vzkřísit průmyslu.

První pozoruhodný změnou je skutečnost, že bariéry vstupu na deriváty k obchodování produktů, se nyní snížila. Původní částka byla 30 milionů WONŮ ($25,300). Teď je jen 10 milionů KRW ($8,500). To je značné snížení poplatků může otevřít trh více investorů v dlouhodobém horizontu.

Tento nižší limit se vztahuje na futures a možnosti nákupu. Pokud obchodník chce začít prodávat možnosti, že bude muset jít do zářezu a vklad KRW 20 milionů. Dřívější požadavek byl stanoven na 30 milionů WONŮ požadavek.

Hlavní důvod, že FSC dal pro tento nový pozměňovací návrh na zlepšení přístupu k potenciálním investorům. I když drobní investoři budou hlavními příjemci změnu, institucionální obchodníci mohou také těžit z toho. Institucionální investoři museli vklad dalších deset procent svého úvěrového rizika omezit.

Tento poplatek byl kromě toho na sto procent vkladu potřebné pro všechny objemy přesahující jejich úvěrového limitu. Nižší bariéry vstupu, tím nižší vklady nad všemi. Navíc, tento dodatečný požadavek bude vyřazen ve třetím čtvrtletí roku 2019.

FSC je, není tam zastavit. To také plány na rozvoj a seznam nových typů derivátů. Regulátor bude umožňuje cennými papíry, přijít s jejich vlastní výrobky, které budou funkční do konce roku 2019. Je to velká zpráva, protože to umožní obchodníkům k rozšíření nad rámec základního futures kontrakt. Kromě toho, tam bude také být pobídky na podporu nízkou likviditu finančních produktů.

Reakce na Stagnaci

Hlavním důvodem pro toto náhlé deregulace v Jižní Korea je stagnující trh s deriváty v zemi. Obchodování s deriváty objem klesla hodně z jeho vrcholu dnů v roce 2011. Odborníci říkají, že země na trhu se v současné době nevedou. To je většinou kvůli přísné předpisy implementovány v roce 2011, během konjunktury derivátů v Jižní Koreji.

To také nepomůže, že trh s deriváty je v konkurenci s kryptoměna trhu, což mnozí obchodníci jsou nyní experimentuje s. Vzhledem k méně omezení v crypto a vysoké volatility, obchodníci najít to atraktivní výběr. Nicméně, s novou deregulace, Jižní Korea doufá, že jeho derivátů na trhu bude konkurenční znovu.

Nejnovější články: