Coinbase Rozšiřuje OTC Služeb V Evropě A Asii

Coinbase, jedna z největších světových kryptoměna burzách oznámila, že se bude rozšiřovat jejich over-the-counter (OTC) služby v Evropě a Asii. To je zajímavý přístup od Coinbase má především hodně z jeho podnikání na internetu. Nicméně, v listopadu výměna válí těchto OTC stoly a zdá se být docela úspěšný.

Tyto OTC stoly zvládnout spoustu objem obchodování v kryptoměna trzích, a proto tento krok dává smysl pro Coinbase. Odhaduje se, že OTC psací stůl obchodování má třikrát více obchodování než aktuální kurz. V těchto OTC stoly, Coinbase působí jako zprostředkovatel obchodu, čímž obě strany dohody, v kontaktu s ostatními.

Coinbase má dvě větve, které zpracovávají různé části obchodování rovnice. Coinbase Prime je jeho hlavní makléř obchod. Je zaměřen na získání velkých institucionálních klientů do cryptocurrency trading a investice. Coinbase Vazbě je jeho projev o obchodní vazby. Oba z nich bude brzy k dispozici v Evropě a Asii.

Dan Romero, který stojí v čele Coinbase je vrazil do institucionální podnikání na trhu poukázal na to, že společnost již dlouho měl plány na rozšíření mezinárodně jako součást své strategie. On ukázal, že původní plán byl pokračovat Wall Street klienty a rozvíjet v NÁS. Nicméně, plány se změnily a Coinbase se snaží expandovat mimo USA.

Evropa je jednoduché rozšíření, protože společnost má již zasahují v konkrétních zemích, jako je velká BRITÁNIE a Švédsko. Nicméně, Asii bude těžké prodat, protože čelí konkurenci z Binance a Huobi Global, dva z Coinbase je největší soupeři, které tvoří jejich základnu v regionu.

Další Funkce

Soutěžit, Coinbase je zahájení přeshraniční převody a další služby se ve všech svých místech. To umožní, aby pro příchozí a odchozí SWIFT převody od i non-US bankovní účty, otevírá celý trh pro výměnu.

V prohlášení, řekl Romero

Potřebujete hluboká likvidita, snadný přístup dovnitř a ven, a myslím, že opět to nemění nic moc pro kryptografických prostředků. Tam je spousta objem obchodování se děje mimo USA, takže chceme rozšířit naše služby na mezinárodní trh a vzít podíl na trhu v EU a Asii docela dost.

Další služby, které Coinbase bude nabízet obchodování a vazby služeb pro Asijské klienty, kteří obchodují ve velkých objemech, stejně jako použití Coinbase Vazbě studené skladovací služby.

Nejnovější články: