Atraktivní ocenění signál dále uptrend v Citigroup

V prvních dvou měsících roku 2016, ceny akcií bankovních a finančních služeb společnost Citigroup Inc. (NYSE: C) klesly téměř o 30% na dotek minimum $36.98.

Nicméně zlepšený výkon v posledních dvou čtvrtletích společnosti umožnila získat většinu ztracenou půdu, aby uzavřel na $47.05 včera. Teď otázka, která vyvstává v mysli, je, zda akcie budou moci stoupat, nebo dokonce zlomit 2016 vysoké 51.50. Pohled na nedávný vývoj v USA, bankovní sektor a celkovou globální ekonomické situaci by nám umožnila posoudit, a dospět k rozhodnutí.

Manhattan, New York-založená společnost ve druhém čtvrtletí tržby ve výši 17.548 miliard bylo nad Wall Street odhady analytiků ve výši $17.469 miliardy, ale pod $19.470 miliard dolarů, uvádí se v podobné čtvrtletí roku 2015.

TheStreet

Podobně, Citi je Q2 2016 upravený čistý zisk byl $3.998 miliard nebo $1.24 na akcii, dolů o 14%, od $4.8460 miliard nebo $1.51 na akcii ve stejném čtvrtletí loňského roku. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali Citi po zisku 1,10 dolaru na akcii.

A to i přes historicky nízké úrokové sazby, Citigroup podařilo vytvořit 0.98% návratnost aktiva 7% návratnost vlastního kapitálu. V Barclay konferenci, která se konala 12. září , John Gerspach, finanční ŘEDITEL Citigroup uvedla, že banka je obchodní příjmy se očekává, že růst v polovině jediné číslice ve fiskálním roce 2016. Obchodování příjmy tvoří 27% banky celkem příjmy. Růst v fúzí a akvizic aktivity naznačuje, že Citigroup by post lepší, investičního bankovnictví příjmy ve třetím čtvrtletí.

Tradičně, spotřebitelské bankovnictví byla síla Citigroup. Podle UBS analytik, Costco portfolia akvizice, která byla dokončena v červnu, vyústila v $0.70 $ a 337,000 nové účty pro banku ve druhém čtvrtletí. Analytik předpokládá, kromě jiného 200 milionů dolarů na horním řádku Citigroup ve třetím čtvrtletí. Navíc, čtvrtletní dividenda byla více než ztrojnásobil na 0,16 dolaru na akcii. Citigroup také zvýšil podíl re-nákup programu na 8,6 miliardy dolarů, v návaznosti na dokončení zátěžových testů.

Obvykle, bank, obchodu, na 1x až 2x se jejich účetní hodnota. Cena k účetní hodnotě Citigroup je 0.6455. To znamená, že akcie jsou k dispozici na levné sazby. Vzhledem k vyšší neúrokových výnosů z obchodování, nižší provozní náklady a atraktivní ocenění, očekáváme, že akcie nadále býčí v aktuálním čtvrtletí.

Jak je uvedeno v cenovém grafu, akcie se pohybuje ve vzestupném kanálu. Další rezistence u populace je na 52.50. Na druhou stranu, podpora lze očekávat ve 43 úrovních. Rostoucí stochastický oscilátor, s a čtení asi 43, to znamená, že akcie právě začala vzestupném trendu.

Citigroup Skladem Cena: 4. října 2016

Proto, binární obchodník může vsadit na jeden dotek call opce zisk z předpokládaného růstu cen akcií. Obchodník může vyzvednout hovor možnost smlouvy tak dlouho, dokud cílová cena nepřesahuje 51. Podobně, v časovém rozpětí nejméně čtyři týdny, by mělo být povoleno pro vypršení platnosti opce.

Nejnovější články: