NÁS daňové reformy plánu změní Dolar býčí

Kiwi dolar prudce klesly v pondělí po žádný z účastníků dostal většinou ve všeobecných volbách, probíhat v sobotu. Vládnoucí Národní Strana 58 křesel, zatímco Labouristé, v rámci nové populární vůdce Jacinda Ardern., vyhrál 45 míst.

Strana Zelených získala sedm křesel, zatímco ultra-nacionalistické Nový Zéland jako První (NF) strana získala devět křesel. Výsledek upřednostňuje Národní/NF strany koalice nebo Práce/NF/Zelená koalice.

Buď jak buď, investoři by zůstali daleko od jakýchkoli závazků v tomto bodě v čase v důsledku argumenty uvedené pod ním.

Proto očekáváme, že hlubší pokles NZD/USD pár, který je v současné době obchodování na 0.7220.

Bloomberg TV Trhů a Financí

Oba Národní a Labouristická strana toe to samé na fiskální obezřetnosti, ale liší se to, měnové politiky, přistěhovalectví a obchodu. Podle Saktiandi Supaat, analytik Maybank, koalice Práce/NF/Zelená by vytvořit maximální škody na Nový Zéland dolar, jako vládní politik by neměl prospěch investic, obchodu a přistěhovalectví. Koalice občanů s NF se očekává, že mít za následek vládu, která bude otevřena pro obchod a investice, jako NF může mít do vody se jeho postoj na několik otázek. Dokud stabilní vláda je tvořena podniky by odložit jejich přidělování kapitálu plány, což bude mít negativní dopad na ekonomiku a na
Kiwi dolar.

Ekonomové také poukazují na to, že soukromý dluh V Nový Zéland se podstatně zvýšila během posledních deseti let. Podle zprávy Reserve Bank of New Zealand, mezi obdobím 1991 a 2011, spotřebitele a bydlení, dluh se zvýšil o šest krát v dolarovém vyjádření. To byl jeden z důvodů pro ekonomiku boom během finanční krize v roce 2008.

Nyní, AMERICKÉ domácnosti začaly využití, a to může mít negativní dopad na Novém Zélandu hospodářství. Podle Hanse Redekar, stratég z Morgan Stanley, finanční trhy ještě nejsou brány v úvahu rostoucí soukromého dluhu na Novém Zélandu. Když beru v úvahu, že Nový Zéland dolar bude podstoupit značné korekce na druhou stranu.

Včera, v USA, Trump správy představil podrobný daňový plán. Daňové reformy, označované jako 'Velký Šest rámce, vyzývá k sekání sazba korporátní daně z 35% na 20%. Odhaduje se, že úspěšná daňová reforma by přidat 10 bilionů dolarů amerického HDP v průběhu příštích deseti let. Navíc, americká vláda obdrží další 3 biliony dolarů jako daň z příjmů. Proto očekáváme, že klesající trend v NZD/USD pár na týden dopředu.

Na NZD/USD pár se obchoduje pod svůj 50-denní exponenciální klouzavý průměr. Kromě toho, měnový pár se potýká s rezistencí na 0.7290. Indikátor MACD se pohybuje hlouběji pod nulovou linii. Proto očekáváme, že pokračování sestupného trendu.

NZD/USD Pár: 28. září 2017

Těžit z očekávaného poklesu, můžeme jít krátký na NZD/USD pár, v blízkosti 0.7220. K dokončení obchodu, nastavení stop loss a take profit order by být umístěn v blízkosti 0.7290 a 0.7060.

Alternativně, můžeme se podívat na možnosti nákupu nízké nebo níže uvedených možností, platná pro týden. Realizační cena asi 0.7220 je výhodné pro obchod.

Nejnovější články: