NÁS Crypto Investory, Aby Čerpadlo V 5% Pro Bazény Do roku 2019

Tradiční investice jako akcií, dluhopisů a budou čelit nějaké nové soutěže v roce 2019. Podle nedávného průzkumu Harris Poll pro Amerického Institutu CPAs, 35% Američanů plán míchat věci do pořádku, což bude mít za následek pět procent z celkové investice bazénu čerpána do těkavé kryptoměna trhu. To je docela dobrý poměr, protože mnoho lidí se plánuje osm procent jejich portfolia v exchange-traded funds (Etf).

To zvýšilo důvěru v kryptoměny odráží nové povědomí o cryptocurrencies a technologie za to. I když 48 procent respondentů ještě neví o Bitcoin a další kryptoměny, většinou to mít nějaké znalosti z nich.

Mezi těmi, kteří vědí, o kryptoměny, které byly rozděleny o budoucnosti crypto trhu. Budoucnost vypadala světlé na konci loňského roku, kdy tržní hodnota kryptoměny byl na $0.5 bilionu vysoká. Nicméně, s propadu o aktuální tržní hodnota je nyní těsně pod $200 miliard.

Průzkum také má 29 procent z těch, kteří vědí, cryptocurrencies očekává se, že nadále klesá na hodnotě. Výsledky ukázaly, že 24 procent respondentů si myslí opak a doufám, že cena půjde nahoru. Další otázky vyplynulo, že pouze 12 procent si myslel, že ceny zůstanou stabilní, s 35 procent projektování volatilní ceny pro mnoho cryptocurrencies v budoucnu.

Mladí Investoři Více Příjemné Rizika

Ochota investovat v cryptocurrencies odráží jeden z trendů s novou generací investorů. Respondentů se domnívala, že volatilita cen z cryptocurrencies byla velká příležitost, jak vydělat peníze, a ne ji vnímá jako riziko.

Podle průzkumu, polovina respondentů se domnívala, že volatilní ceny byly dobré pro ně šance vyhrát velký na investice. Většina z těch, kdo si myslel, že tímto způsobem byly v tisícileté a Gen X demografické. Odborníci tento názor jako riskantní a když to nepomůže, že třetina Američanů činí investiční rozhodnutí, ne dělat žádný výzkum.

V prohlášení, Greg Anton, předseda Národní CPA Finanční Gramotnosti Komise AICPA řekl

Předtím, než Američané investovat své hard-vydělané peníze, je důležité, že převzít kontrolu nad jejich finanční budoucnost a udělat nějaký výzkum ... dobře prozkoumány a správně diverzifikované portfolio, které odpovídá investoři tolerance rizika vám dá důvěru, aby se soustředit na dlouhodobou strategii a chrání od pokušení prodat během krátkodobé cenové výkyvy.

Nejnovější články: