Indie je Odchýlit se vydává Oznámení Pro Podezření Vklady Hotovosti

Na demonetarizace vyšší měně denominace Indické Vlády, na začátku listopadu má za následek velké sumy peněz, které se usazují, což vede k zemi, k Dani z Příjmu (it) oddělení vydávání oznámení na ty, jejichž transakce jsou považovány za neobvyklé nebo podezřelé.

Úředníci z oddělení it, řekl, že oznámení podle § 133 (6) Zákona o daních z Příjmů (power volat pro informace), byl poslán na několik firem a jednotlivců v různých městech v zemi, kdo uloženy velké částky v vyřazeny bankovky Rs. 500 a Rs. 1000.

Oznámení bylo vydáno na základě oznámení od banky, že jim nahlásil, že pro uložení neobvykle nebo podezřele velký objem peněz, většinou, když přes Rs. 2,5 lakh limit.

V prohlášení, daňové oddělení úředníků řekl

Oznámení jsou vydávány, kde se na oddělení cítí vklady hotovosti provedené v demonetized měně, je podezřelý. Toto je část bdění, že berňák má nasazeny zkontrolovat, případy daňových úniků, praní špinavých peněz a černé peníze v důsledku demonetarizace dvě vysoké nominální hodnoty měny na 8. listopadu

DD News

Oznámení citovat vklad, stejně jako datum, na které byl vyroben, a požádat o podpůrné důkazy, jako účty, účetní knihy nebo doklady vysvětlit tyto velké sumy. Oznámení navíc vyžadují příjemce předložit daňové přiznání za poslední dva roky, když podal.

It oddělení se zvýšil jeho kontrolou operátorů nemovitostí, zlata obchodníků, stejně jako údajné hawala agentů v důsledku demonetization tah. Nájezdy it oddělení ve městech po celé zemi přinesly několik miliónů v hotovosti. Nájezd na Mumbai-založený klenotník přinesl Rs. 1 milionů rupií v hotovosti, které klenotník řekl, že byl výměnou za provizi jménem Goa-na základě lékař. Ve státě Goa samotného it oddělení má nekryté peníze, které byly více než Rs. 4 crore překvapením nájezdy.

Družstevní banky jsou také pod skener. Razie v Mangalore objevili skrýš v hodnotě Rs 8 milionů rupií, které byly vyměněny pět společnosti mají účty u družstevní banky.

It oddělení má rovněž vydala oznámení na non-vládní organizace, jako jsou dobročinné a náboženské subjekty, které mají daňové výjimky prohlašuji, že výše hotovosti držené na Nov. 8, den, ve kterém démonizace bylo oznámeno. Oznámení bylo vydáno za účelem bar jakýkoliv pokus ukázat peníze ve starých měnách jako dobročinné dary ty, kteří hledají skulinu.

Nejnovější články: