EU Dávek 2 Miliardy Eur Pokuty Na UK Za Celní Podvod

Británie se potýkají s možností, že bude hit s 2 miliardy eur od Evropské Unie (EU) pro nedostatek opatření proti celním podvodům tím, že Čínští dovozci, kteří pracují v textilním průmyslu.

OLAF, který je v EU pro boj proti podvodům regulační orgán uvedla, že její šetření ukázalo, že Čínští dovozci byly vyhýbání se celní sazba ve velké BRITÁNII přes použití nepravdivé prohlášení ohledně hodnoty textilu a oblečení. Podle regulátora, v činnosti byl do značné míry organizované zločinecké gangy a orgány spojeného KRÁLOVSTVÍ se zatím nepodařilo přijmout opatření proti nim, i přes četné varování.

Zjištění z tři-rok dlouhém vyšetřování byl předán Evropské Komisi pro další jednání, které by mohlo zahrnovat pokutování UK, výši cla ztratil mezi roky 2013 až 2016 v důsledku takového pochybení. Cla je jedním z hlavních příjmů generátory pro EU. Čerstvé clash přichází i jako Londýn se připravuje na zahájení potenciálně modřiny oddělení jednání s EU, tento měsíc poté, co Parlamentní schválení je obdržel.

NewsBeat Sociální

Britský Premiér Theresa May's mluvčí řekl, že v tomto bodě pouze zpráva byla předložena a ztráty uveden byl odhad. HM Revenue & Customs, the UK daňové oddělení řekl, že to bude náročné výpočty, a dodal, že přijala opatření proti nezákonnému obchodování.

V prohlášení HMRC řekl,

HMRC má velmi silný záznam pro boj proti podvodům a porušování pravidel všeho druhu, zajištění více než £26.6 bn minulý rok sám a nikdo by neměl pochybovat o tom, že reagujeme na nebezpečí podvodu.

Podle OLAF, ztráty pokračují od podvodných jednání stále probíhají. Hlídací pes má také řekl, že podhodnocení bylo mít dopad na DPH, který byl následek ztráty ve výši více než 3,2 miliardy eur daňových příjmů v celé řadě zemí. Příklad poskytovaných anti-podvod tělo ukazuje, jak dámské kalhoty z Číny bylo dovezeno do spojeného KRÁLOVSTVÍ za průměrnou cenu €0.91 za kilogram, přestože tržní cena bavlny je €1.44.

Několik boj proti podvodům vyšetřovatelé tvrdí, že britské úřady odmítly spolupracovat v zájmu zákrok na velkém rozsahu celních podvodů, i přes několik žádostí. Senior anti-podvod vyšetřovatel z Francie řekl, že britské úřady nereagovali na žádosti vystopovat podezřelého zboží přicházející na jeho březích. Může se zúčastní summitu se Evropští lídři tento týden, kde je pravděpodobné, že čelí otázky během tiskové konference o tom, zda masivní pokutu zvýší náklady na Brexit.

Nejnovější články: