Citi pokutu 550 000 dolarů tím, že CFTC nad nesprávným LEI hlášení

Populace globální bankovní a finanční instituce Citigroup Inc (NYSE symbol: C) měl obrovský běžet až v září.

Akcie, které uzavřel na $73.80 včera, získal o 12% za měsíc. Jestřábí postoj Fedu a ohromně NÁS pozitivní růst HDP ve druhém čtvrtletí o 3,1%, je hlavně zodpovědný za nedávné rally v ceně akcií.

Nicméně, jak je vysvětleno níže, slabé příjmy outlook a špatné výplatě dividend jsou některé z faktorů, mezi ostatními, které jsou pravděpodobné, aby zahájila sestupný trend v populaci.

Minulý týden, při svém projevu na konferenci o průmyslu, John Gerspach finanční ŘEDITEL Citigroup, uvedl, že očekává, že 15% y-o-y pokles v obchodování příjmů v aktuálním čtvrtletí, protože investoři mají výrazně sníženou frekvenci obchodů na finančních trzích. To by znamenalo 610 milionů dolarů pokles tržeb o 3,5 miliardy dolarů, na základě minulosti, regulační piliny. Kromě toho, Gerspach očekává mírný nárůst úvěrových ztrát sazby z jeho Severní Ameriky karty podnikání ve fiskálním roce 2017.

Bloomberg TV Trhů a Financí

Gerspach také varoval, že Fed musí dokončit očekávané změny ve své výroční kapitálu recenze do konce října. Recenze, známý jako CCAR, by se zjistit, výplaty dividend a akciových buybacks nabízených bankami v roce 2018. Citigroup také aktualitami ze špatných důvodů minulý týden. V USA Commodity Futures Trading Commission (CFTC) uvedl, že Citigroup Inc. souhlasil, že zaplatí 550 000 dolarů jako trest za porušení vztahující se k výměně dat hlášení. Zejména, CFTC poukázal na to, že se sídlem v Londýně Citigroup Global Markets a Citibank, dceřiné společnosti Citigroup, nesprávně hlášeno Identifikační kód Právnické osoby (LEI) informace pro swapové transakce. Následující disciplinární opatření přijatá regulačními orgány USA, banka se dohodli na zlepšení své výkaznictví.

Analytici také na vědomí, že Janet Yellenpodporu pro Dodd-Frank předpisy v rozporu Trump záměry. Pokud spotřebitelské inflace i nadále stagnovat, pak Fed může být nucen odložit své plány úroková sazba normalizace. To by oslabilo akcie Citigroup a všechny další bankovní akcie. Byly rovněž vzneseny otázky o Citigroup schopnost dokončit tolik potřebné restrukturalizaci programů. Aktuální dividendový výnos ve výši 1,88% není atraktivní, stejně. Akcie se obchoduje na PE 13.57, která je vyšší než Wells Fargo je poměr PE 12,65. Tak, všechny tyto skutečnosti prospěch sestupný trend do akcií Citigroup.

Akcie začal klesat poté, co čelí odporu na 73.20. Indikátor RSI, který klesá z úrovně 78, potvrzuje prodejní tlak na akcie. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje 70.50.

Citigroup Skladem Cena: 4. října 2017

Do obchodu sestupný trend, plánujeme investovat do opce. Budeme investovat pouze tehdy, pokud volba zůstane aktivní po dobu jednoho týdne a burzovní obchody poblíž 74 dolarů v NYSE.

Nejnovější články: