Carney je náznak postupného zvyšování sazeb obrátit Libra medvědí

Pár GBP/USD se shromáždili o 500 pipů v minulém týdnu na hit vysoký 1.3618 v pondělí. Rally byla spuštěna poté, co Bank of England Guvernér Mike Carney uvedl, že existuje možnost zvýšení úrokových sazeb v nadcházejících měsících.

Dolar se mezitím oslabil kvůli poklesu amerických maloobchodních tržeb a průmyslové činnosti. Teď, pár GBP/USD, který se obchoduje na asi 1.3520, se očekává, že pokles v důsledku argumenty uvedené níže.

Průzkumu CNBC ukázal, že 76% dotázaných očekávají zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci.

Kromě toho, respondenti očekávají, že mezi dvěma a třemi sazeb v roce 2018. Na referenční sazba 2,9%, Fed se očekává, že k dokončení jeho cyklu zvyšování úrokových sazeb v roce 2019. Téměř 68% dotázaných, což zahrnuje fondů, měnových stratégů a ekonomů očekává, že Fed začne propouštění svých $4,5 bilionu rozvaze. Pouze 19% dotázaných předvídat možnost, že další recese.

Financial Times

Ve zprávě, US Census Bureau uvádí, že bydlení začíná klesla na 1,18 milionu v srpnu, ze vzestupně revidovaných 1,19 milionu v předchozím měsíci, ale větší než 1,17 milionu očekávali analytici. Mírný pokles v zahájených staveb je hlavně kvůli dopad hurikánu Harvey a Irma.

Nicméně, počet stavebních povolení vzrostl o 5,7% na sezónně očištěné 1.30 milionů jednotek v srpnu, z 1,23 milionu (vzestupně revidován z 1.223 mil) v červenci. Ekonomové prognóza 0,8% pokles na 1,22 milionu bytů umožňuje v srpnu. Zatímco americký dolar je tažen silné ekonomické údaje, obavy z budoucího zvýšení úrokových sazeb vyvolala zisk rezervaci v Útulku.

Podle Kit Juckes v Societe Generale v Londýně, nedávné oživení v Útulku nemusí trvat dlouho, jak na trhu nemusí ocenit samostatný zvýšení sazeb. Juckes tvrdí, že Euro dolar je tažen oživením ekonomiky a nadcházející ECB zužuje, zatímco Libra získala půdu čistě na základě zvýšení sazeb očekávání. Nyní, že Mike Carney naznačil, že frekvence zvýšení sazeb by bylo pomalé.

Navíc, ve velké BRITÁNII je ještě k dosažení průlomu v Brexit jednání. Tak, základy prospěch hlubší korekci v pár GBP/USD v tomto bodě v čase. Cena graf ukazuje technické rezistence pro pár GBP/USD na 1.3560. Vyčerpání je také indikován klesající momentum indikátor. Na druhou stranu, podpora pro měnový pár existuje v 1.3230.

Pár GBP/USD: 21. září 2017

Těžit z analýzy, můžeme otevřít krátkou pozici v pár GBP/USD v blízkosti 1.3510 v Forex trhu. Ke zmírnění rizika, příkaz stop loss bude umístěn nad 1.3610. Obchod bude uzavřen, když dvojice odmítá 1.3310.

Na základě této analýzy, můžeme investovat do opce nebo její ekvivalent, které nabízí vhodné binární broker. Budeme zadat pouze v případě, že pár se obchoduje poblíž 1.3510. Možnost datum vypršení platnosti kolem 28. září je výhodné pro obchod.

Nejnovější články: