Alcoa změní vzestupnou jako zisk překonal odhady

V posledních osm měsíců, cena akcií renomovaného výrobce hliníku Alcoa (AA) zůstaly převážně v pásmu mezi $8 a $10. Je to netřeba říkat, že komodita pokles cen byl primárně zodpovědný za špatný výkon společnosti.

Alcoa, které osn-oficiálně začíná na začátku výsledkové sezóny, oznámil své 2016 první fiskální čtvrtletí výsledky včera. Příjmy minul odhady, ale zisk šel minulé prognózy. In-hloubkové studie tohoto smíšený výsledek by umožnil binární možnosti obchodník pochopit cenový trend a mít vhodnou pozici.

Alcoa oznámila snížení fiskálního roku 2016 tržby za první čtvrtletí na $4,95 miliardy, z $5.82 miliard v předchozím podobné období. Analytici měli předpokládané tržby ve výši 5,14 miliardy za první čtvrtletí. Zisk za první čtvrtletí byl $16 milionů, nebo zlomit-dokonce i za akcii, dolů z $195 milionů nebo $14 centů na akcii ve stejném období fiskálního roku 2015. Kromě položek, zisk činil $0,07 dolaru na akcii, bití analytiků odhad z $0.02 na akcii. Zpomalení v Číně vytvořil přebytek nabídky způsobuje pokles cen komodit. Nicméně, budoucnost vypadá mnohem lépe, protože z následujících důvodů.

NBRbizrpt

První ze všech, jako na společnost je odhad, hliník by vidět nabídky schodek ve výši 1,4 milionu tun ve fiskálním roce 2016. Za druhé, Alcoa předpokládá 1% na 4% nárůst v auto prodeje. Společnost také počítá s 6% až 8% expanze v leteckém průmyslu.

Společnost také uzavřela smlouvu se společností Airbus poskytnout 3D tištěné komponenty. V tomto ohledu, Alcoa hodlá investovat 60 milionů dolarů na zvýšení produkce v jeho Pittsburgh zařízení. Lépe soustředit na core business, společnost také plánuje rozdělit na dvě tak, že jedna divize se bude starat o primární hliník výrobní podnik a druhý se zapojit do výroby produktů s přidanou hodnotou. Hliníkový výrobní podnik udrží Alcoa jméno, zatímco druhý bude pokřtěna jako Arconic. Cena hliníku je pomalu rostoucí po stabilizaci na 1400 dolarů za tunu úrovních. Alcoa rovněž nese nákup hodnocení od většiny tržních analytiků. Proto, vzhledem k výše uvedené skutečnosti, to může být bezpečně argumentoval, že cena akcií má zanedbatelný šanci jít dolů.

Technicky, jak již bylo zmíněno, z grafu vyplývá, že cena akcií zůstává uzamčen, mezi 8 a 10. RSI je nad 50 a stoupá. Cena také obchoduje nad 50-denní klouzavý průměr.

Alcoa Skladem Cena: 13. dubna 2016

Proto, binární možnosti obchodník, můžete očekávat, že cena akcií na zvýšení týdny dopředu. Tak, nákup dlouhý hovor možnost smlouvy by bylo moudré rozhodnutí. Obchod bude mít vysokou pravděpodobnost úspěchu, když datum vypršení platnosti je v druhém týdnu Května a cílové úrovně nebo realizační cena je kolem $12.

Nejnovější články: