FCA Sledování Majetku Fondů v Důsledku Stoupající Odliv V UK

Financial Conduct Authority (FCA) je strach poté, co viděl investoři stáhnout miliony liber z majetku fondů. Je to především kvůli nejistotě o Brexit a odstoupení způsobila mnoho obav o likviditu z trhu. Nyní, regulátor požádal o denní aktualizace z majetku fondu manažerů tak, aby byli schopni pohotově reagovat.

Investoři vytáhl £315 milionů z různých majetku fondů v prosinci 2018. Velké množství výběrů je podobné tomu, co se stalo po Brexit hlasování. To přimělo mnoho finančních prostředků k zastavení obchodování, které v pasti na peníze z mnoha investorů do obchodování bylo obnoveno.

V prohlášení, David Wise, co-manažer Kameše Příjmů Majetku fondu, řekl,

FCA se naučil svou lekci od roku 2016. To je pečlivě sledovat toky dovnitř a ven z velkých finančních prostředků. Leden byl klidnější, ale určitě jsme měli stovky milionů míří ven ze dveří z našich konkurentů v prosinci. To je zvládnutelné, ale znamená, že oni potřebují prodat aktiva.

2016 pozastavení obchodování byl jeden z nejvíce high-profil reakce na Brexit hlasování. S prostředky umožňující denní obchodování, mnozí investoři se rozhodli vzít své peníze místo toho, aby riziko ztráty. Nyní, s ne-jednat Brexit pohledu velmi možné, regulátoři jsou při pohledu na odliv znovu.

Zájem roste také o fondy držení maloobchodních nemovitostí. To je uprostřed klesající hodnoty v maloobchodním sektoru. Investoři jsou nervózní o tom, a tam je ještě způsob, jak jít. Prostředky, které utrpěly velké výběry patří M&G £3,7 miliardy fondu a £2,8 miliardy Janus Henderson fondu.

Nebyli tak pod tlakem, jak tyto prostředky vrátit v roce 2016, protože jejich velké množství podniků a akcií, které mohou prodat získat peníze, které potřebují. Nicméně, s rostoucím počtem žádostí o stažení a nižší hodnoty maloobchodní vlastnosti, se cítí v nouzi.

Pokračoval Brexit Nejistoty

Brexit byl bít na Britskou ekonomiku těžké. Property hodnoty klesly o 7,4 procenta v roce 2018. To byl první pocit, v roce 2016 po hlasování se ale ceny prudce zpět pak příští rok. Věci jsou opět nejistá, protože Brexit se blíží a mnozí se obávají, že velká BRITÁNIE opustí EU bez jednat, což mělo za následek významné hospodářské škody na zemi.

FCA dělá jeho nejlepší, aby se udržet věci pod kontrolou a již naznačil, že by byl ochoten zastavit obchodování na majetku fondů, pokud tam je nejistota na hodnotu 20 procent jejich portfolia. To by mělo být dost, aby přestal sell-off, které by mohly vyústit v klesající spirále, která by mohla vyústit v další finanční krizi jako v roce 2008.

Nejnovější články: