Fintech Start-Ups Získat Podporu Od Singapurské Centrální Banky

Singapur-založené fintech start-upů budou mít snadnější čas vyzkoušet jejich technická řešení. To je způsobeno tím, že Centrální Banka, která je známá jako Měnový Úřad Singapuru (MAS) je otevření pískoviště, kde si mohou vyzkoušet své produkty a inovace, dokud nejsou zcela spokojeni s výsledky.

MAS podpořila jeho fintech odvětví s nedávnou investicí do výzkumu, který byl zaměřen na pomoc menší banky a pojišťovny najít tech řešení regulačních problémů.

Experiment Oblast

Tento krok na podporu testování fintech řešení bylo nedávno oznámil Ong Ye Kung, Singapur je Ministr Školství a současný člen MAS rada. To byl navržen tak, aby pomoci z finančních institucí se v průběhu regulačních otázek s méně problémy. Fintech startupy již dříve vyjádřil své obavy, že současná regulační pískoviště bylo příliš přísné pro ně testovat nové produkty a služby efektivně.

To je důvod, proč MAS bude brzy zahajuje veřejnou konzultaci o nové sub-systém pro své stávající pískoviště. Volat to "Sandbox Express", to má dát nový fintech firmy možnost začít experimentovat ve lhůtě 21 dnů od zahájení. Hlavní omezení bude, že finanční činnosti zapojeni, musí být s nízkým rizikem nebo jsou plně pochopeny ze strany regulačních orgánů.

Pískoviště je navržen tak, aby zvládnout několik finančních nástrojů a podmínek. To zahrnuje převod firmy, pojišťovací makléřství a uznávané subjekty na trhu. Cílem pak pískoviště je realizovat rychleji experimentování fintech pravidla, jakož i rychlejší zavádění nových finančních služeb na trh.

Registrace Otevřena Až Do Dec 13

Pro začínající zájem o nové testování nabízet, budou muset udělat jasné, zveřejnění jejich služeb, jakož i potvrzení o zákazníky přivedou. Posouzení vstupu do pískoviště bude na základě toho, jak inovativní finanční služby a pověst zúčastněných stran v start-up.

Ti, kteří obdrží schválení bude předkládat pravidelné zprávy o pokroku. Budou také muset sledovat, pískoviště přísně. Veřejné konzultace na toto pískoviště skončí 13. prosince 2018.

I když Singapur je relaxační jejích norem na podporu fintech startupy, Pan Ong poukazuje na to, že Singapur nedovolí nikomu, aby měl volné ruce. MAS bude vymáhat své právní předpisy v naději, že vyvažování potřeb trhu a spotřebitelů.

Pan Ong dělal zdůraznit, že je třeba pro více fintech odborné znalosti, aby přišli ze zámoří. Singapur je malá velikost funguje proti jeho výzkum a vývoj, protože z menších talentů a země bude i nadále podporovat zahraniční společnosti, aby nastavit operace v Singapuru.

Nejnovější články: