FCA Sbírá Miliony Na Pokutách Jako Společnosti Tlačit Zákonné Limity

Finanční zločiny v BRITÁNII jsou čím dál horší a země je finanční watchdog je práce přesčas.

The Financial Conduct Authority (FCA) tvrdě pracuje, aby se odradit finanční přestupky na finančním trhu, ale zdá se, že mnoho hráčů v průmyslu se tlačí hranice zákonného chování. To má za následek nejvyšší pokuty vybírané v posledních čtyřech letech.

FCA má v současné době odebráno celkem £391.8 milionů pokuty pro 2019. To je nejvyšší částka pokuty vybrané od roku 2015.

Loňské pokuty byly šestkrát nižší než v roce 2019 celkem. Hlavní přispěvatel do této částky je skutečnost, že FCA musel potrestat několik velkých pachatelů s velkých pokut, které přesáhly 10 milionů liber značku.

To nepomůže, že tam bylo 17 velkých pokut v tomto roce sám. Devět z nich museli být uložena pokuta významných sankcí, ve srovnání s pouze dvěma v roce 2018. Největší pokutu za tento rok bylo předáno Standard Chartered. Banka byla součástí skupiny finančních institucí, které porušily mezinárodní sankce, zákony a ignoroval proti praní špinavých peněz předpisů. V bance dostal facku s masivní pokutu £102 milionů.

FCA také vydal další rekordní pokutu v roce 2019, ale tentokrát to nebylo předáno finanční instituce, ale na jednotlivce. To bylo v pořádku předáno Stewart Ford, muž za Keydata, firma, která nabízí "smrt dluhopisy", které byly založeny na nákupu životní pojistky. Pokuta byla za £76 milionů, ale k objasnění původního rozhodnutí pokutu mu bylo zpět v roce 2018.

Mis-selling Finanční Produkty Společné

FCA vstoupil do systému a zastavit mis-prodej různých finančních produktů a uložila pokuty v průběhu tohoto roku se odradit další subjekty. Tento proces obvykle zahrnuje identifikaci společnosti, a to, co přesně jsou mis-selling. Oni jsou pak nuceni změnit postup prodeje a jsou povinni zaplatit pokutu za jejich nedodržení. Celkem kč 163 milionů na pokutách byly shromážděny v tomto roce, protože z mis-selling.

Zvýšení počtu pokut může pramenit ze skutečnosti, že FCA byla kritizována za to, být aktivní v ochraně spotřebitele. Jeden z FCA je největší selhání v očích veřejnosti byl nedávný kolaps z Londýnské Capital & Finance a selhání Neil Woodford je vlajkovou lodí vlastního kapitálu fondu.

Teď, FCA zdá se, že mají oheň pod jeho břicho, jak to má 700 otevřít vyšetřování. Regulátor může být více otevřené zasahování a tahání se společností poté, co byl spíše tichý během posledních několika let.

Nejnovější články: