Binance Přísné Pokyny Stop Bitcoin jsou Uvedeny Dnes

Pro cryptocurrencies, že kótovaných na burze, je jedním z prvořadých cílů. Bez výměny přítomnost, kryptoměna by nikdy mít přítomnost na trhu. Větší výměny, tím více patrné, že jejich přítomnost na trhu je. To je důvod, proč se na Binance, svět je největší burza je docela důležitý krok pro všech cryptocurrencies.

Nicméně, trochu kritika byla namířená proti exchange pro jeho zařazení na seznam pokynů. Jedním z nich je jeho vysoká výpis poplatky. Christopher Franko, vývojář Rozloha mince řekl, že exchange požádal o 400 bitcoins získat uvedené. To je ekvivalent více než $2.6 milionu.

Changpeng Zhao , kdo je generální ŘEDITEL Binance byl velmi výmluvný o jeho výměně není výpis, co nazývá 'shitcoins' a uvedl, že proces výpis na Binance je dlouhý proces, na účel. Podle něj, pokud je podána žádost, většinu času lidé nebudou ani dostat odpověď. Zhao říká, že Binance zaměřuje se na mince, které mají dobrý tým, velkou uživatelskou základnu a vyvinutý produkt.

Navíc při předložení mince pro výpis, zakladatel je povinen vyplnit formulář. To je proto, pokud tam jsou nějaké problémy s mince, Binance vyžaduje, aby jednání s klíčovou osobou ve vývoji. Binance si klade za cíl chránit své uživatele a investory tím, že je přísný s jeho požadavky.

Je ironií, že všechny tyto pokyny by nebylo možné, nejúspěšnější kryptoměna z nich, které mají být uvedeny. Bitcoin chybí jedna klíčová součást procesu aplikace: tvůrce sám zmizel, takže nemohou podat žádost. Není to jen pro Binance. Další výměny byly po jejich vedoucí a jsou přísné o tom, že kryptoměna je tvůrce vlastně žádat o výpis na burzách.

Bitcoin Je Těžké Jednat pro následování

Bitcoin je bezpochyby číslo jedna kryptoměna na světě, která je průkopníkem kryptoměna průmyslu. Existuje řada dalších kryptoměna vývojáři se snaží kopírovat jeho úspěch. Problém je, že s rozvíjejícím se trhu, okolnosti bitcoin startu a vzestupu nemůže být duplicitní.

Chcete-li být úspěšný kryptoměna, to musí být kótovány na burzách. Navíc, tvůrci, na rozdíl od Satoshi Nakamoto, nemůže zmizet do stínu Internetu. Budou muset být přední a centrum odpovědět na obavy investorů a k propagaci jejich produktu. Počáteční mince nabídky (Suroviny) jsou povinnou součástí crypto vývoj nyní, něco, co bitcoin neudělal.

Nejnovější články: