NASDAQ Stále se Díval Na Bitcoin Futures Navzdory poklesu Cen

Svět je druhá největší burza NASDAQ se stále snaží seznamu bitcoin futures. To je i přes dramatický propad v bitcoin cen, který nastal v letošním roce. Zdroje říkají, že na burze je již, kterým se základy pro zajištění, že bitcoin futures může být správně vyměněn. To je známkou toho, že NASDAQ se domnívá, že bitcoin ceny bude brzy obnovit.

NASDAQ byl zájem o zahájení bitcoin futures na více než rok. Je to od té doby, co CME Group Inc. a Cboe Global Markets Inc. spoléhal na vlastní-proces ověření představit své bitcoin-na základě futures kontraktů v prosinci 2017, kdy hodnota bitcoin byl na všech-time vysoká.

Crypto analytiků zůstala naděje, že tyto futures by scénu v době zvýšené bitcoin investice, ale zatím je to ještě zhmotnit.

NASDAQ poprvé uvedla svůj zájem v bitcoin futures, když její generální ŘEDITEL Adena Friedman udělal nějaké připomínky, začátkem ledna, že burza zvažovala své možnosti. Ona také zmínil, že se chtěli odlišit od konkurence tím, že zakládá své ceny na počet místě výměny na rozdíl od jednoho, že Cboe používá nebo čtyři, že CME Group základnu jejich ceny.

CNBC TV s Mezinárodními

Burza také vypadá, že chce, aby si všechny své kachny v řadě. To má již 190 milionů dolarů veřejnosti v září na Cinnober. Tuto technologii firma je specialista v poskytování velké globální výměny s nejnovější tech novinky – něco, co NASDAQ potřebuje, pokud chce být konkurenceschopná.

Nedávné oznámení, že VanEck a NASDAQ jsou partnerství k vytvoření nové futures-druh smlouvy rovněž znamená, že na burze si chce být jistý, že to dělá správně. Mnozí očekávají, že formální oznámení na začátku roku 2019.

Očekávání Nejsou Splněny

Největší problém, který NASDAQ čelí, je, že velká očekávání nejsou splněny, pokud jde o bitcoin futures. Finanční analytici očekávali lavina investice, když bitcoin futures kontrakty začaly být nabízeny. Nicméně, protože jejich debutoval v prosinci, průměrný denní celkový počet transakcí na těchto smlouvách je jen 9000 za den.

V prohlášení, Craig Pirrong, University of Houston profesor financí řekl

To nebylo to, co byste zavolat řvoucí úspěch. Institucionální hráči zůstali na Bitcoin kolej, a tak dlouho, jak oni jsou, futures kontrakty jsou pravděpodobně nebude generovat značné množství objemu

Nejnovější články: