GE dokončí odprodej finančních ruku

General Electric (NYSE: GE), je největší výrobní společnost v USA, oznámila, že fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí zisk ve výši $3.49 $ nebo $0,39 na akcii na příjmy ve výši 33,1 mld, ve srovnání s $6,28 miliard nebo $0.64 na akcii na příjmy ve výši 33,9 miliardy ve stejném období loňského roku.

Bez poplatků, průmyslový konglomerát, publikováno 4. Čtvrtletí 2016 non-GAAP zisk z $0.46 na akcii, dolů 12% z $0.52 na akcii ve 4. čtvrtletí 2015. Zisk byly v souladu s odhady analytiků.

Nicméně, příjmy byly nižší než odhady Wall Street výši 33,9 miliardy.

Společnost také vydala FY17 zisk a příjmy outlook pod odhady analytiků. Tento tlačil cenu akcií pod psychologickou úroveň 30 dolarů.

General Electric

Společnost nedávno dokončila prodat GE Money Bank, jeho spotřebitelského financování podnikání z Francie, za nezveřejněnou částku. Prodej byl součástí plánu opustit riskantní finance související činnosti a soustředit se na jádro výrobního podniku, se zaměřením na prodej z velké zařízení, jako jsou vrtací stroje, lékařská zařízení a leteckých motorů. To oživilo investorů naději na lepší výkon. Nicméně, jak je vysvětleno níže, akcie je pravděpodobné, že další pokles v blízké budoucnosti.

Po odchodu z finanční služby, podnikání, GE předpokládá, že výrobní činnosti se generují 90% jeho celkových provozních příjmů do roku 2018. V roce 2014, provozní zisk z výrobní činnosti tvořily 58% z celkového zisku. Společnost také podepsala dohodu s Baker Hughes Inc. sloučit své Ropy A zemního Plynu podnikání s druhým. Fúze je zaměřen na obnovení růstu v GE Oil & Gas business. Nicméně, odpůrci se domnívají, že sloučení by jen zvýšit expozici GE cen energií. Navíc, politické nepokoje na blízkém východě se očekává, že ovlivní GE objednávky v obou elektrárny a ropný a plynárenský byznys.

Na konci fiskálního roku 2016, GE vybavení objednávky v hodnotě 55,2 miliard, což představuje 2% pokles na meziroční bázi. Nicméně, bez Alstom, zpoždění je pouze $43,3 miliardy, dolů 21% na meziroční bázi.

Navíc, to může chvíli trvat, než investoři vidět výsledek GE restrukturalizační činnosti. V posledních třech měsících, společnost je Q1-2017 zisk odhady se podstatně snížily na 0,17 usd na akcii z $0.31 na akcii. Podobně, FY17 zisk odhady byly zkráceny na $1.63 na akcii z $1.66 na akcii.

Navzdory nedávnému poklesu, finanční ukazatele naznačují, že populace zůstává nadhodnocený, porovnání oborové standardy. PE a prodeje poměr zásob se 29x a 2,2 x, zatímco průmysl průměr je 25 a 2.1. Tedy, výše uvedené skutečnosti naznačují, že zásadně akcie bude pod medvědí sevření v krátkodobém horizontu.

Akcie GE se pohybuje v sestupném trendu, jak je znázorněno na obrázku níže. Akcie ztratila téměř 61.8% předchozího zisku. To znamená základní nemotornost v mošny. Takže, můžeme očekávat, že akcie k dosažení další významné podpory z 28.30.

General Electric, Společnost Cena Akcie: 3. dubna 2017

Opce by bylo ideální, aby obchod podle současného scénáře. Možnost by měla být platná na týden, zatímco položka by měla být provedena, když GE obchody v blízkosti $29.80 na akciovém trhu.

Nejnovější články: