Yen posiluje jako komodita pokles nákladů na dovoz

Na základě jestřábí postoj USA Fed, dlouhou pozici na USD/JPY páru v dubnu by byly doporučené. Call opce by navrhl, aby obchodníci s binárními opcemi.

Vstup byl poučen blízkosti 108.80, s cílem alespoň 111.20. Pár zasáhnout cíl za týden a pak konsolidované posunout dále k dosažení vysoké 114.40 ve středu.

Očekáváme, že USD/JPY pár vzdát se části zisků v krátkodobém horizontu, z důvodů uvedených níže.

Rostoucí trend vidět v páru USD/JPY byl hlavně kvůli očekávání, že Fed zvýšení sazeb v červnu. Zvýšení sazeb by podhodnocené Měny vůči Jenu, na základě úrokové diferenciály. Po celém světě, centrální banky jsou s ohledem na normalizaci sazeb, zatímco BoJ ještě následuje uvolněné měnové politiky. Takže, Jenu topy seznam měn na americký Dolar ocení, proti. Nyní, rally ukazuje, že většina sazeb je již v ceně.

Gazunda – Dnešní Financí

Navíc, tam jsou některé další faktory, které podporují posílení Jenu. To je dobře-známý fakt, že Japonsko má málo přírodních zdrojů a je silně závislá na dovozu surovin. Země je druhým největším importérem železné rudy. V posledních jeden a půl měsíce, cena železné rudy prudce klesl z asi 99 dolarů za tunu na 59 dolarů za tunu. To má pozitivní účinek na dovozní náklady a aids konkurenceschopnost Japonského průmyslu.

Další důležitou komoditou, která má pozitivní vliv na Japonskou ekonomiku je uhlí. Ceny koksovatelného uhlí, což je další suroviny používané v ocelářském průmyslu, se snížil na přibližně 200 dolarů za tunu od vysoce $309 za tunu v listopadu loňského roku. Návrat určité množství jaderné energie, zvýšení domácí obnovitelné zdroje energie, a úbytek obyvatelstva měl za následek snížení množství tepelné uhlí, dovezené v roce 2016. Byl to první pokles zaznamenaný za poslední čtyři roky. Uhlí dovozní náklady se snížily o 20% v roce 2016. V případě LNG (Zkapalněný Zemní Plyn), dovozní náklady se snížily o 40%.

V USA Úřad Sčítání lidu hlásilo 0,2% m-o-m zvýšení velkoobchodní zásoby v Březnu, proti analytiků očekávání o 0,1% pokles. Zásoby poklesly o 0,1% v předchozím měsíci. Tedy, výše uvedené argumenty, aby bylo zřejmé, že zásadně páru USD/JPY by podstoupit krátkodobou korekci.

Páru USD/JPY začal couvání po nárazu na hlavní rezistenci na 114.40. Stochastický oscilátor je čtení z 100 znamená, extrémně překoupené scénář. To znamená, že pravděpodobnost, že sestupný trend je vyšší.

USD/JPY Páru: 11. Května 2017

Měna obchodník může pomýšlet na krátké v páru USD/JPY v blízkosti 114.40, s příkaz take profit na cca 111.20. Aby se snížilo riziko, příkaz stop loss může být umístěn nad 115.40.

Binární obchodníci mohou koupit put opce získat pravděpodobný pokles USD/JPY páru. Smlouva může být koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 114.40. Navíc, bylo by rozumné vybrat den kolem 19. Května pro možnost ukončení platnosti.

Nejnovější články: