Irsko Granty Odesílat e-Peníze Licence Pro Provoz V EU

Brexit nemá vliv na fintech odvětví ve Spojeném Království, stejně jako finanční sektor.

Tyto obavy mají také brání kryptoměna společnosti, kteří mají za stěhování z UK na zmírnění těchto rizik. Coinbase, která má své,, non-US velitelství v Londýně nedávno oznámila, že byla poskytnuta e-peníze, licence od Irské Centrální Banky.

Co přesně dělá tento e-peníze licence pro Coinbase? Za prvé, společnost bude nyní být schopen zpracovávat platby, provoz elektronické peněženky, a problém digitálních peněz v celé Evropské Unii (EU).

Licence bude také umožňují San Francisco-založená společnost působí pod jeho plný název právního subjektu. To je pozitivní znamení, protože finanční svět je stále zralejší v rozpoznávání crypto společnosti.

V prohlášení, Coinbase řekl

Evropa představuje obrovskou příležitost pro Coinbase a dnešní oznámení je dalším pozitivním krokem pro nás v regionu. Schválení od Centrální Banky Irska nám umožní rozšířit naše Irské provoz a poskytovat lepší produkt pro zákazníky, přes některé z našich nejrychleji rostoucích trhů. To bude také nám umožní bezpečné pasem pro naše zákazníky v celé EU a EHP.

Překonávání Překážek

Coinbase má postaveni před řadu výzev v posledních několika letech. Poslední úkol byl zpět v srpnu, kdy crypto svět byl překvapen zprávou, že Coinbase byl v nebezpečí, že ztratí přístup v Evropě. Naštěstí pro společnost, to našel náhradu UK bankovního partnera v ClearBank.

Coinbase působí ve velké BRITÁNII prostřednictvím dceřiné společnosti, která má e-peníze licenci od britské FCA. Tato licence byla to, co jí umožnilo dostat se do bankovního vztahu s Britským bankám. Crypto společnost byla první crypto exchange využít Británie je Rychlejší Platby. Prior k tomuto partnerství, Coinbase uživatelé v BRITÁNII musel skočit přes několik obručí, aby dokončit své finanční transakce. Hlavní výzvou pro uživatele ve velké BRITÁNII, bylo to, že převod liber na eura a jít přes estonské banky. Tento proces trval několik dní a není vhodné k nim.

Coinbase má v plánu jeho Irsko přesunout od roku 2018. Společnost otevřela Dublin office zpět v roce 2018 jako záložní plán, stejně jako mnoho dalších společností ze spojeného KRÁLOVSTVÍ, kteří chtěli, aby i nadále službu na trh EU po Brexit.

Nejnovější články: