PayPal Vyšetřován FOS Vzhledem K Malé firmy Stížnosti

PayPal globální digitální poskytovatele platebních služeb má přijít pod skener z Finančního Ombudsmana (FOS) po MySmallBusiness zahájila vyšetřování vzhledem k počtu stížností zákazníků byl příjem od vlastníků malých podniků.

MySmallBusiness poznamenal eskalaci v počtu malých podniků stížnosti týkající se PayPal zmrazení jejich účtů a pak brát delší dobu, aby vyřešit své problémy, i když jim poskytl potřebné dokumentace.

PayPal je současná politika vyžaduje společnost pro vědomí stížnost zákazníka za 5 dní a problém vyřešit ve lhůtě 45 dnů.

45 den usnesení období je mnohem delší, než to, co veřejný Ochránce práv očekává, a jako výsledek slíbil, že se na tyto stížnosti. Vedení veřejného Ochránce práv Filip Pole řekl, že to bylo rozumné pro PayPal aby se 45 denní lhůty k vyřešení problému. Malé firmy majitelé si stěžovali, že PayPal nereaguje na jejich písemné žádosti, a je velmi obtížné řešit.

PayPal obvykle zmrazí účet, protože tam byl kompatibilní vznesené buď kupující nebo prodávající. Mnohokrát kupující tvrdí, že prodejce obdržel platbu PayPal, ale nikdy dodáno zboží, jak jsem slíbil. PayPal obvykle zmrazí účet prodávajícího a čeká na potřebné dokumentace jako důkaz prodávajícím dříve, než na účet je zmrzlá. Další hlavní důvod pro úvahu, že jsou zmrazené, je, když PayPal je podezřelé transakce, jak by to mohlo být součástí systému praní špinavých peněz.

Veřejný ochránce práv Pole řekl, že vzhledem k tomu, že PayPal zpracovává miliony transakcí každý měsíc, to není překvapující vidět počet stížností zákazníků. Pole se zeptal vlastníků Malých podniků, aby i nadále, aby se problém s PayPal, a pokud se stále potýkají s problémy, se obrátit na veřejného Ochránce práv. Nicméně Malé a střední Podniky nebyly příliš spokojeni s tím, jak se měl také stížnosti na veřejného Ochránce práv poskytuje jen málo k žádné pomoci a být agresivní směrem k nim.

PayPal reagoval na tvrzení MySmallBusiness a řekl, že prioritou společnosti je poskytnout svým zákazníkům skvělý servis, který zahrnoval ochranu své peníze, poskytnout jim bezpečnosti a zajištění, že vše je prováděno v souladu s předpisy a zákony. Společnost si přiznat, že to nebylo vždy možné vyřešit případy, ve lhůtě 45 dnů, ale slíbil, že si tento zákazník zpětnou vazbu vážně a usilovat o zlepšení své usnesení krát.

Nejnovější články: